Binance zawiesi wpłaty i wypłaty tokenów ETH i ERC-20 podczas hardforka London

Hardfork London w sieci Ethereum jest planowany na bloku 12 965 000. Aby złagodzić ryzyko, giełda Binance ogłosiła, że zawiesi wpłaty i wypłaty tokenów ETH i ERC-20 podczas aktualizacji.

Aktualizacja nastąpi 5 sierpnia, około 16:55. Wpłaty i wypłaty kryptowalut w sieci Ethereum zostaną zawieszone 5 sierpnia o 14:45. Zawieszenie wpłat i wypłat potrwa do zakończenia aktualizacji. Inne giełdy prawdopodobnie podejmą podobne działania. Przedstawiciele Binance piszą o dwóch możliwych scenariuszach.

W pierwszym, najkorzystniejszym, aktualizacja odbędzie się bez błędów i bez rozdzielenia sieci. W związku z tym nie zostaną utworzone żadne nowe monety, a Binance powróci do pracy z siecią Ethereum tak szybko, jak to możliwe. W mniej korzystnym scenariuszu sieć drugiej kryptowaluty może podzielić się na dwa łańcuchy, odpowiednio powstaną nowe monety i tokeny. Binance pobierze ETH z dominującej sieci oraz tokeny z mniej popularnej sieci w stosunku 1:1 w oparciu o salda na bloku 12 965 000. Szczegóły w tym przypadku zostaną ogłoszone w osobnym oświadczeniu.

Aktualizacja nie wpłynie na handel instrumentami pochodnymi i depozytem zabezpieczającym, handel kontraktami futures, opcjami oraz tokenami ETHUP i ETHDOWN. Usługa konwersji i portal OTC również będą działać bez przerwy. Ale pożyczki w ETH będą niedostępne od 13:00 3 sierpnia do 14:55 5 sierpnia. Hardfork London sprawi, że niektóre tokeny staną się całkowicie bezużyteczne. Mowa o „tokenach gazowych” zbudowanych na mechanizmie refundacji gazu.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.