Kucoin wznowił wpłaty i wypłaty kolejnych kryptowalut

Dziś na swoim blogu Kucoin ogłosił wznowienie wpłat i wypłat kolejnych kryptowalut. Projektami które można już deponować i wypłacać są : Waves (WAVES); Neutrino USD (USDN); Paxos Standard (PAX); Mil.k (MLK); USD Coin (USDC); TrueUSD (TUSD); Bitcoin Cash (BCHABC).

Są to kolejne kryptowaluty po BTC, ETH i USDT którymi można zarządzać. Ważną informacją jest to, że adresy depozytów są nowe. Kucoin ostrzega użytkowników by sprawdzali swoje adresy depozytowe i nie wysyłali kryptowalut na stare adresy.

Giełda podnosi się po hack’u który miał miejsce dwa tygodnie temu. Straty giełdy po włamaniu wynosiły 281 milionów dolarów w różnych aktywach kryptograficznych, takich jak XRP i Ethereum.

Kucoin zamroził po włamaniu swoje portfele i zatrzymał usługi, dzięki temu do dzisiaj wartość odzyskanych aktywów to 204 milionów dolarów. Giełda poinformowała też, że ​​inne podmioty nadal pomagają odzyskać fundusze, a Tether zamroził „około 22 milionów dolarów” w skradzionych USDT.

Inne projekty, takie jak Ocean Protocol, zwróciły odzyskane monety do portfeli KuCoin, chociaż kwota nie została ujawniona. KuCoin dostarczył również listę podejrzanych adresów związanych z włamaniem i zalecił dodanie ich do czarnych list. Firma analityczna Blockchain Elliptic poinformowała 29 września, że ​​hakerzy wymienili już miliony skradzionych tokenów na 7,5 miliona dolarów w ETH na zdecentralizowanych giełdach Kyber Network i Uniswap.

zródło: blogkucoin

brak komentarzy

zostaw odpowiedź