KuCoin – bonus za rejestrację (2024)

KuCoin to giełda, która szturmem podbija rynek krypto. Obecnie jest to 5. największa na świecie platforma do handlu cyfrowymi aktywami (sprawdź KuCoin opinie). Swoją popularność zawdzięcza rozbudowanej funkcjonalności, niskim prowizjom i listowaniem wielu tzw. krypto gemów. Ale czy wiesz, że zakładając nowe konto na KuCoin.com w 2023 roku można otrzymać bonus za rejestrację? Wystarczy, że w odpowiednim polu wpiszemy jeden z dostępnych kodów (QBSSSWJ2 lub QBS97KEJ). W dzisiejszym artykule przedstawiamy benefity, które daje bonus za rejestrację KuCoin oraz przeprowadzamy przez cały proces jego odbioru. Tak więc, zaczynamy!

kucoin bonus
Aby uzyskać bonus przy rejestracji upewnij się że kod polecenia jest wypełniony (aktualne kody to: QBSCDQAW i QBSLVKQH)

Bonus KuCoin za założenie konta – co możemy dostać?

KuCoin oferuje bonus za rejestrację, który z automatu obniża nasze opłaty transakcyjne, a konkretniej zwraca je w formie Cashbacku. To jednak nie wszystko. Dodatkowo w zależności od dostępnej oferty dla nowych użytkowników, możemy się też załapać na kilka dolarów w natywnej kryptowalucie tej giełdy – KuCoin Shares (KCS). Informacje na temat aktualnego bonusu KuCoin można znaleźć na oficjalnej stronie platformy: kucoin.com.

Warto jednak pamiętać, że bonus za rejestrację KuCoin nie jest przyznawany automatycznie (oprócz obniżenia opłat). Będziemy musieli wykonać różne czynności, takie jak np. weryfikacja KYC, dokonanie wpłaty czy przetworzenie danego wolumenu.

Jak odebrać bonus KuCoin?

Bonus za rejestrację można odebrać w łatwy sposób. Generalnie czynności, które będziemy musieli wykonać zależą od aktualnej promocji. Niemniej jednak najczęściej, aby odebrać bonus KuCoin, musimy:

  • Przejść weryfikację KYC
  • Wpłacić środki
  • Rozpocząć handel

Dlatego też teraz krok po kroku wyjaśnimy jak wykonać te wszystkie rzeczy:

Krok 1: Przechodzimy na www.kucoin.com i zakładamy. Pamiętajmy, aby w miejscu Kod polecenia wpisać jeden z dostępnych kodów: QBSCDQAW lub QBSLVKQH. Alternatywnie możemy skorzystać z tego linka, a kod bonusowy zostanie uzupełniony automatycznie.

bonus przy rejestracji na kucoin
Miejsce do wpisania kodu polecenia na giełdzie KuCoin

Krok 2: Teraz musimy przejść weryfikację KYC. W tym celu wysyłamy do KuCoin zdjęcie naszego dowodu oraz robimy sobie selfie.

weryfikacja na KuCoin w celu odebrania bonusu
Weryfikacja w celu odebrania bonusu KuCoin

Krok 3: Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty lub zakup kryptowalut. W tym celu najeżdżamy myszką na Aktywa i wybieramy jedną z opcji (jak na poniższym obrazku).

Krok 4: Jeżeli obecnie bonus KuCoin wymaga przetworzenie danego wolumenu, musimy rozpocząć handel. W tym celu przechodzimy do funkcji Handluj w górnym menu i po prostu dokonujemy transakcji.

kucoin bonus wpłata

Podsumowanie

Giełda KuCoin to ciekawa platforma do handlu cyfrowymi aktywami, która oferuje szereg funkcjonalności. Co więcej, podczas zakładania na niej konta możemy odebrać darmowy bonus za rejestrację. Dlaczego więc nie skorzystać. Podczas zakładania konta wystarczy podać odpowiedni kod i tyle – to nic nie kosztuje!

Bonus KuCoin za rejestrację – co to jest?

Bonus za rejestrację od KuCoin to bonus, który możemy otrzymać jeżeli jesteśmy nowymi użytkownikami tej giełdy i założymy na niej konto podając kod rMMNWXN.

Jak odebrać bonus KuCoin?

Wystarczy, że nie mamy jeszcze konta na KuCoin i je założymy, zweryfikujemy, dokonamy wpłaty i ewentualnie będziemy handlować.

Mam już konto – jak odebrać bonus KuCoin?

Niestety, jeśli posiadasz już konto odebranie bonusu KuCoin nie jest możliwe. Jedyną opcją jest ponowna rejestracja (jeśli jeszcze nie przeszedłeś weryfikacji KYC).

Comments (No)

Leave a Reply