Justin Sun spotkał się z Warrenem Buffettem i dał mu pierwszego Bitcoina

Justin Sun, ogłosił, że spotkanie z miliarderem Warrenem Buffettem, które zaplanowano w zeszłym roku, doszło do skutku.

Charytatywny obiad, za który Sun zapłacił rekordową kwotę 4,5 miliona dolarów, odbył się 23 stycznia w klubie, w amerykańskim stanie Nebraska. Sunowi towarzyszyli również Charlie Lee, szef platformy inwestycyjnej eToro – Yoni Assia, dyrektor finansowy Huobi Chris Lee i szefowa Binance Charity Foundation Helen Hai.

Według Suna wspólny obiad kosztował 515 USD, ale 4,5 miliona USD wcześniej zapłacone, nie zostało zmarnowane, ponieważ w rozmowie z legendarnym inwestorem udało mu się uzyskać bezcenne informacje.

„To prawdziwy zaszczyt i jestem wdzięczny panu Buffettowi za lunch, jego mądrość i poglądy. Zawsze będę pamiętać o jego życzliwości i wsparciu, a jego rady i instrukcje wykorzystam do poprawy ekosystemu TRON i relacji biznesowych ze wszystkimi partnerami w przestrzeni blockchain i poza nią – napisał Sun.

Dodał również, że Warren Buffett otrzymał swój pierwszy Bitcoin, który jest bezpiecznie przechowywany w aplikacji na Samsung Galaxy Fold. Firma Suna wskazała również adres, na który został przekazany Buffetowi Bitcoin.

„Od momentu, gdy dałem mu Bitcoin, jego wartość wzrosła o 16%! Mam nadzieję, że nadal będzie leciał na Księżyc! ”, dodał Prezes Tron Foundation.

Ale to nie wszystko: Justin Sun dał również Buffettowi 1.930.830 kryptowalut Tron – liczbę odpowiadającą urodzinom Buffetta.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.