Justin Sun otrzymuje 2 mln $ od władz USA w ramach wsparcia podczas pandemii koronawirusa

Fundacja TRON otrzymała zatwierdzenie wniosku o ponad 2 miliony dolarów w ramach amerykańskiego pakietu wsparcia gospodarczego podczas pandemii COVID-19.

Zostało to ogłoszone przez CEO startupu blockchain Sino Global Capital Matthew Grahama, odnosząc się do informacji w publicznej wiadomości Tron w chińskim WeChat.

Podczas gdy wiele amerykańskich firm narzeka, że ​​nie były w stanie uzyskać pomocy na opłacenie swoich pracowników, Fundacja TRON Justina Suna odniosła sukces.

Otrzymane fundusze są nieodpłatną pomocą rządu federalnego, ich zwrot nie jest konieczny.

Post Grahama wywołał burzę oburzenia wśród użytkowników Twittera. Ktoś uznał to za niesprawiedliwe na tle problemów amerykańskich firm z dostępem do pieniędzy federalnych, ktoś inny wątpił, by Fundacja TRON miała dobre intencje w trakcie składania takiego wniosku.

Użytkownik Last Token zauważył, że wielu firmom blockchain odmówiono środków w ramach programu ochrony wypłat. Wśród nich była firma Consensys, która ostatnio została zmuszona do zmniejszenia personelu.

Fundacja Tron działa w San Francisco, gdzie firma przeprowadziła się z Chin z powodu nacisków władz na startupy kryptowalutowe.

Jednak niektórzy użytkownicy Twittera nie wykluczają, że informacja o przyznaniu pomocy finansowej dla Fundacji Tron to nic innego jak kolejny ruch PRowy.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.