John McAfee zaproponował pomoc giełdzie Binance

Założyciel MGT Capital Investments i kandydat na prezydenta USA, kontrowersyjny John McAfee zaproponował rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, a także wiedzę ekspercką i doświadczenie, aby wyeliminować skutki niedawnego ataku hakerów, oraz przyszłe ataki.

CZ jeśli mogę w jakikolwiek sposób pomóc, daj mi znać. Pod kostiumem klauna wciąż jest jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego na świecie. Robię to od 51 lat. Jestem do twojej dyspozycji ”- napisał McAfee .

Wkrótce McAfee wezwał innych ekspertów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego do zgromadzenia się w celu wsparcia szefa popularnej gełdy kryptowalut:


Hakerzy to mroczni czarodzieje naszych czasów. Teraz jest czas, aby moi koledzy z cyberbezpieczeństwa udowodnili, że są czarodziejami, którzy pracują dla dobra ludzi. Apeluję do mojego niegdyś strasznego i okropnego rywala Jewgienija Kaspersky o przyłączenie się do pomocy Changpeng Zhao

Następnie McAfee przedstawił szefa Binance jako Supermana, a siebie jako Batmana.

Atakowanie jednego jest atakiem na nas wszystkich. Znajdźmy hakerów i postawmy ich przed sądem ”.

McAfee opublikował również tweet z zrzutem ekranu odpowiedzi Zhao, że rzekomo interesuje się opinią cyber-eksperta i wyśle ​​mu osobistą wiadomość.

Pod postem dodał tylko:
„Pierwszą zasadą dochodzeń cybernetycznych jest milczenie ”.

Comments (No)

Leave a Reply