IOTA tworzy łatkę eliminującą błąd odpowiedzialny za włamanie do portfela Trinity.

 Deweloperzy IOTA twierdzą, że z powodzeniem stworzyli łatę na lukę odpowiedzialną za niedawne włamanie do portfela Trinity, który podobno spowodował stratę w wysokości 1,6 miliona dolarów. IOTA wciąż toczy się po skutkach włamania i zamknięcia sieci, a cena tokena spadła o 11 procent w ciągu ostatnich 24 godzin.

 Według strony statusu IOTA, zespół naprawił lukę w portfelu Trinity – oficjalnym portfelu kryptograficznym IOTA. Fragment aktualizacji statusu opublikowanej w niedzielę (16 lutego 2020 r.) brzmi:

„Usunęliśmy również usterkę w Trinity. Nadchodząca aktualizacja Trinity nie będzie działać jako narzędzie końcowe, ponieważ wciąż pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności sieci. Jeśli masz Trinity na swoim komputerze, zalecamy uaktualnienie do tej wersji po wydaniu łatki. ”

W ramach powiadomienia o aktualizacji, IOTA ujawniła również, że poczyniła postępy w śledztwie w sprawie włamania, a także podjęła niezbędne kroki w celu przeprowadzenia procedury w celu zrekompensowania błędu użytkownikom. Zgodnie z niedzielną aktualizacją IOTA opracowuje narzędzie do śledzenia funduszy w czasie rzeczywistym w ramach rozszerzonego zestawu narzędzi dla sieci.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.