Hotel na Blockchainie – czyli Travala w akcji

Podróże na Blockchain ?

Na pierwszy rzut oka to stwierdzenie, które umieściłem w nagłówku, może wydawać się absurdalne. W jaki sposób, że niby dlaczego? Jaki to w ogóle ma to sens? W pierwszym punkcie należy zaznaczyć, że pomimo iż z rynek kryptowalut w dalszym ciągu się rozwija, to bardzo niewielu przedsiębiorców oraz dostawców usług daje możliwość płatności kryptowalutami. Dla wielu jest to trudne w realizacji, rozliczeniach lub tez narażają się na utratę reputacji. Co, jednak gdyby właśnie z tego negatywnego wzorca zrobić pozytyw?

Odwracająca ten model, być może docieramy ze swoja usługa do mniejszego grona odbiorcow, ale z jakim wielkim zaangażowaniem. Taki właśnie model początkowego stadium przyjęła firma Travala.com, która daje możliwość rezerwacji hoteli i pokoi na całym świecie, a przy tym daje możliwość zapłacenia kryptowalutami takimi jak (btc, eth, nano, xlm, dash oraz wielu innym). Co ciekawe bazuje już na ofertach dostępnych na innych popularnych portalach rezerwacyjnych. Ciekawostka jest, iż, są na obecną chwilę zagwarantować nam niższą cenę niż konkurencja (gwarancja niższej ceny z konkurencji).

Na tym jednak nie koniec jego konkurencyjności, gdyż obok platformy rezerwacyjnej, jako metodę zachęty, oraz nijako punktu lojalnościowego wykorzystywana jest kryptowaluta (AVA). Jej zastosowanie z mojego punktu widzenia będzie przyjmowało role dynamiczna.(będzie zmieniać się na przestrzeni czasu). Obecnie daje dosyć sporą zachętę korzystania z ich platformy, o czym napisze za chwile.

W obecnej chwili Token oparty jest o Blockchain NEO, ale już w obecnej chwili trwa odzwierciedlenie tokena na Binance DEX, gdzie w roku 2020 nastąpi kompletna migracja na łańcuch Binance. Sama platforma w branży jest postrzegania bardzo pozytywnie i wiele kryptowalut, które są tam akceptowane jako metoda płatności, szczyci się udziałem na platformie jako realny „use case”. Trzeba wspomnieć, że firma, w swoim ICO zebrała ponad 2 miliony dolarów, nijako zapewniając sobie finansowanie na kolejne lata. W owym czasie pojedynczą token sprzedawany był za 0,35 $. W momencie pisania tego artykułu cena wynosi 0,1 $.

Po co jednak go kupować, jeśli obecnie trwa dosyć fajna promocja. A mianowicie jeżeli po zarejestrowaniu, przy pierwszej rezerwacji zamówicie sobie zakwaterowanie poprzez platformę powyżej 90€ otrzymacie z powrotem 45€ w ich Tokenie. Takim sposobem można właśnie otrzymać je za darmo. Pamiętaj, że akcje dynamicznie się zmieniają, wiec warto zapoznać się czy aktualna promocja jest jeszcze ważną. Skorzystaj z linku, który jest konieczny do odbioru bonusu.

Z ostatniej chwil … do jutra. 24.12.2019 na stronie będą świąteczne promocje na rezerwacje. Sam będę się przyglądać.

Wesołych Świąt !

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.