Akbank w Turcji zostaje pierwszym bankiem, który bezpośrednio zintegrował się z Binance

W poniedziałek (2 marca) Binance ogłosił, że Akbank, jeden z największych banków w Turcji, stał się „pierwszym bankiem, który kiedykolwiek bezpośrednio zintegrował się z Binance”.

Akbank został założony „jako prywatny bank komercyjny w Adanie 30 stycznia 1948 r.”. Jego podstawową działalnością jest „działalność bankowa, obejmująca bankowość korporacyjną i inwestycyjną, bankowość komercyjną, bankowość dla MŚP, bankowość konsumencką, systemy płatnicze, transakcje skarbowe i bankowość prywatną oraz międzynarodowe usługi bankowe”.

Akbank z siedzibą w Stambule ma 770 oddziałów w całej Turcji.

Wpis na blogu Binance nazwał Akbank jako „jednym z najbardziej przyszłościowych banków w Turcji” i powiedział, że od dziś „użytkownicy będą mogli natychmiast wpłacać i wypłacać turecką lirę (TRY) na Binance za pośrednictwem komputera i aplikacji na iOS z najbardziej konkurencyjnymi opłatami w Turcji ”.

Współzałożyciel i dyrektor generalny Binance Changpeng Zhao (alias „CZ”) powiedział:

Akbank w Turcji zostaje pierwszym bankiem, który kiedykolwiek bezpośrednio zintegrował się z Binance. W ramach naszej misji kontynuowania prac nad zwiększaniem wolności pieniądza na całym świecie, a zwłaszcza w kraju, który szybko przyjmuje cyfrowe aktywa, poszerzamy dostępne opcje, aby obniżyć barierę wejścia. Wraz z rozwojem branży z naszymi produktami i produktami usługi, które rosną w tandemie, dostępność i proces inwestowania, wymiany i handlu kryptowalutami będą coraz bardziej płynne .

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.