Google Trends: zainteresowanie Shiba Inu najwyższe od dwóch lat

Shiba Inu jest trendy

Według serwisu Google Trends, popularność memcoina Shiba Inu w największej wyszukiwarce na świecie zbliża się do historycznego maksimum z grudnia 2021 roku.

Na tle ogólnego wzrostu wartości rynkowej dużych kryptowalut, drugi co do wielkości memcoin pod względem kapitalizacji, Shiba Inu (SHIB), wykazał szybki wzrost. W ciągu trzydziestu dni jego wartość wzrosła o prawie 250%.

Według Google Trends największe zainteresowanie Shiba Inu w ostatnich 90 dniach wykazują użytkownicy z Holandii, Pakistanu, Słowenii, Singapuru i Belgii. Najmniejsze zainteresowanie Shiba Inu wykazali użytkownicy z Japonii, Rosji, Korei Południowej, Ukrainy i Tajlandii.

SHIB jest obecnie notowany na poziomie 0,00002982 USD. W ujęciu tygodniowym cena Shiba Inu spadła o 8%. Memcoin wzrósł na jedenastą pozycję pod względem całkowitej kapitalizacji z kwotą 17,5 miliarda dolarów. ConsenSys wcześniej informował , że około 17% amerykańskich inwestorów w kryptowaluty kiedykolwiek zainwestowało w memcoin SHIB lub obecnie posiada ten token.

Comments (No)

Leave a Reply