CEO BitBay Sylwester Suszek: „Tak. Token BitBay’a na pewno będzie”.

Token giełdy BitBay już niedługo

W minioną nedzielę, w 134 Kryptowalutowej niedzieli na kanale Mike Satoshi gościem ponownie był CEO giełdy BitBay Sylwester Suszek.

Jedno z pytań widzów brzmiało: „Czy BitBay planuje własny token giełdowy? Taki użytkowy jak na przykład Binance Coin?

Sylwester Suszek odpowiedział: „W przyszłym roku będziemy podchodzić już do tego tematu. Myślę, że zobaczycie… My szukaliśmy bardzo potężnego rozwiązania i to rozwiązanie zostało wytworzone. Pracuje nad tym jeden sztab grupy roboczej. Debatujemy i rozważamy w jaki sposób to zrobić, ale chcieliśmy to połączyć z tym co stanie się w grudniu„.

Zależy nam również na tym by wartość tokena po prostu była do góry i miała określoną wartość„.

W dalszej części odpowiedzi CEO BitBay powiedział, że już wiadomo na ile wyceniany jest BitBay oraz wszystkie ekosystemy wokół i na tej podstawie zostanie stworzony Token BitBay. Token będzie w pełni kontrolowany przez regulatora. Na pewno nie będzie to regulator estoński.

Tak. Token BitBay’a na pewno będzie. Nie zdradzam jeszcze szegółów. Będzie cały plan marketingowy do tego przygotowany. Myśle, że duża społeczność zobaczy w tym duże atuty„.

Sylwester Suszek dodał również, że w kwietniu zostaną opublikowane wyniki finansowe spółki zapewniając, że już są bardzo dobre. Dodatkowo w celu uwiarygodnienia publikowanych wyników, będą one poparte przez audytora. Dopiero po publikacji tych danych zaczną się zaplanowane dynamiczne działania związane z tokenem giełdowym.

https://youtube.com/f1Yrz-1j0NA?t=2565