Bybit zaczyna wymagać weryfikacji KYC

KYC na Bybit od 8 maja

Giełda kryptowalut Bybit ogłosiła, że ​​do 8 maja wszyscy jej klienci będą musieli przejść przynajmniej podstawową weryfikację, aby mieć dostęp do wszystkich produktów i usług platformy.

W Bybit zasady KYC (Know Your Customer) są podzielone na kilka poziomów, w tym podstawowa weryfikacja, poziom Lv. 1 i poziom 2 dla osób fizycznych.

„Od 8 maja 2023 r. weryfikacja tożsamości na poziomie co najmniej 1 będzie obowiązkowa dla wszystkich produktów i usług Bybit. Obecni użytkownicy, którzy nie przeszli weryfikacji tożsamości do 8 maja, będą mogli zamknąć istniejące otwarte pozycje lub zlecenia, spłacić pożyczki i wypłacić środki” – podała firma.

Każda nowa działalność handlowa bez weryfikacji będzie ograniczona. „Po zakończeniu weryfikacji tożsamości obecni użytkownicy mogą nadal korzystać z produktów i usług Bybit”.

Na podstawowym poziomie zerowym nie są wymagane żadne dokumenty, użytkownicy mogą wypłacić nie więcej niż 20 000 USDT dziennie lub do 100 000 USDT miesięcznie. na poz. 1 wymaga przesłania dokumentów identyfikacyjnych oraz dowodu tożsamości ze zdjęciem, po czym klienci mogą wypłacić do 1 miliona USDT dziennie. Poziom poz. 2 wymaga oficjalnych dokumentów do weryfikacji adresu, a klienci, którzy pomyślnie przejdą procedurę, będą mogli wypłacić do 2 mln USDT dziennie i korzystać ze wszystkich usług.

Firma Bybit została założona w 2018 roku i wiosną ubiegłego roku przeniosła swoją siedzibę z Singapuru do Dubaju. Giełda oferuje dostęp do 298 kryptowalut i 378 par handlowych. Wolumen obrotu na platformie w ciągu ostatniego dnia wyniósł 542 miliony dolarów.

W marcu Bybit ogłosił, że tymczasowo zawiesza wpłaty i wypłaty w dolarach amerykańskich na rachunki bankowe. Firma Bybit opublikowała notę ​​prawną dotyczącą tymczasowego zaprzestania przetwarzania przelewów bankowych w dolarach z powodu przerwy w świadczeniu usługi przez jednego z partnerów.

Comments (No)

Leave a Reply