Odkryj DeFi w portfelu Argent

Argent – wiodący w branży mobilny portfel DeFi wypuścił właśnie najnowszą aktualizację V1 swojej aplikacji, integrując pakiet najlepszych projektów DeFi.

Była to dość mocno oczekiwana aktualizacja przez społeczność aplikacji. Argent oficjalnie wydała wsparcie dla Set Protocol, Compound, Uniswap, Maker, PoolTogether, Aave i Kyber Network. Jest więc wysoce prawdopodobne, że w kolejnych miesiącach zostaną dodane kolejne produkty do Argenta.

Dzięki tej aktualizacji Argent rozszerza swoje kluczowe funkcje takie jak : logowania hasłem, bezpłatne transakcje, odzyskiwanie kontaktów społecznych i codzienne limity transferu, aby jeszcze bardziej zwiększyć swój potencjał i wprowadzić użytkowników nietechnicznych w świat DeFi.

Dla tych, którzy nie używają jeszcze Argent, wszystkie te funkcje można wykorzystać, klikając kartę „Inwestuj” i wybierając dowolny obsługiwany produkt w „Eksploruj DeFi”. Alternatywnie użytkownicy mogą wybrać „Finanse” i „Eksploruj DeFi”, aby przejść do tego samego ekranu.

Portfel Argent jest unikalny pod tym względem, że wszystko dzieje się natywnie, a użytkownicy mogą wykonywać operacje bezpośrednio za pomocą jednego przycisku. Chociaż niektóre integracje – takie jak Uniswap V2 nie są jeszcze dostępne w sieci mainnet, fakt, że są one widoczne w aplikacji oznacza, że aktualizacja jest znacznie bliższa, niż nam się wydaje. Podobnie, wideo z ogłoszeniem wskazuje również na wsparcie dla innych produktów, takich jak Synthetix, co oznacza, że ​​wprowadzenie to jest początek szeregu nowych integracji, które pojawią się w kolejnych tygodniach.

zródło: https://www.argent.xyz/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.