FTX zapłacił 43 miliony dolarów za FUD przeciwko Binance

FTX vs. Binance

Jeden z branzowych portali otrzymał 43 miliony dolarów od FTX za opublikowanie negatywnego artykułu na temat Binance. Poinformował podczas sesji AMA na Twitterze CEO giełdy Binance, Changpeng Zhao.

CZ zauważył, że nie martwi się o „shortistów”, którzy starają się generować negatywne wiadomości w celu poprawy wyników handlowych, ani kryptosceptyków, takich jak Peter Schiff, którzy „nie rozumieją branży”.

Przyznał, że nie spodziewa się zaprzestania takich kampanii, ale wyraził przekonanie, że w przyszłości nie spowoduje to większych niepokojów. Zhao pochwalił zdolność ludzi do „dojścia do własnego osądu” bez reagowania na clickbait.

Szef Binance oszacował również 75% udział sztucznej inteligencji w reakcjach obsługi klienta, pracy w obszarach takich jak zarządzanie ryzykiem, monitorowanie transakcji, wykrywanie oszustw i manipulacje na rynku.

Zhao przewidział dalsze wdrażanie technologii w zakresie analizy danych i wykrywania łamania ryzyka w miarę jej udoskonalania.

Wcześniej Forbes informował o znacznym odpływie środków klientów z giełdy.

W grudniu ubiegłego roku Zhao ogłosił , że płynność jest wystarczająca , aby zaspokoić prośby klientów Binance o wycofanie wszystkich aktywów.

 

na podstawie: https://cryptoslate.com/cz-alleges-ftx-paid-43m-to-news-organization-to-publish-binance-fud/

Comments (No)

Leave a Reply