BingX został oficjalnym partnerem Chelsea FC

BingX na koszulkach Chelsea Londyn

Giełda kryptowalut BingX została oficjalnym partnerem Chelsea Londyn na pozostałą część sezonu 2023/2024. Logo BingX znajdzie się na koszulkach meczowych, a także na męskim zestawie treningowym na kolejne dwa sezony 2024/2025 i 2025/2026. To strategiczne partnerstwo i pierwsze wejście BingX w branżę sportową i rozrywkową.

Chelsea Football Club, ze swoją bogatą historią i zaangażowaniem w wyznaczanie standardów, łączy siły z BingX, który od momentu powstania w 2018 roku przyczynia się do rozwoju branży kryptowalut.

Jesteśmy zachwyceni rozpoczęciem roku 2024, ogłaszając niezwykle ekscytujące partnerstwo dla klubu. Nasza współpraca z jedną z najszybciej rozwijających się giełd kryptowalut na świecie jest oznaką zaangażowania klubu w innowacje i poszerzanie naszej sieci partnerskiej. BingX i Chelsea łączy pasja i zaangażowanie w inwestowanie w przyszłość i nie możemy się doczekać współpracy w nadchodzących sezonach” – powiedział Casper Stilsvig, dyrektor handlowy Chelsea FC.

W ramach tego dynamicznego partnerstwa Chelsea FC i BingX będą współpracować przy szeregu działań mających na celu rozwój marki na całym świecie i zaangażowanie zarówno fanów Chelsea, jak i użytkowników BingX poprzez ekscytujące treści cyfrowe.

Marka BingX będzie obecna na słynnym Stamford Bridge i bazie treningowej klubu. BingX połączy się z setkami milionów lojalnych fanów Chelsea na całym świecie, a także miliardami, które śledzą Premier League w każdym sezonie.

Ta współpraca pomiędzy BingX i Chelsea odzwierciedla naszą wspólną wizję przyszłości. Obie organizacje myślą przyszłościowo i razem jesteśmy zaangażowani w tworzenie innowacyjnych rozwiązań i doświadczeń, które przemawiają do naszych użytkowników i fanów Chelsea. To partnerstwo nie dotyczy tylko teraźniejszości; chodzi o współtworzenie przyszłości, w której doskonałość i przyszłościowe doświadczenia definiują naszą wspólną podróż” – powiedziała Vivienne Lin, dyrektor ds. produktu BingX, wyrażając swoje podekscytowanie partnerstwem.

Założona w 2018 roku BingX jest jedną z największych giełd kryptowalut, obsługującą ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie. BingX oferuje różnorodne produkty i usługi, w tym transakcje kasowe, instrumenty pochodne, handel kopiami i zarządzanie aktywami – wszystkie zaprojektowane, aby sprostać zmieniającym się potrzebom użytkowników, od początkujących po profesjonalistów. BingX stara się zapewnić niezawodną i przejrzystą platformę, która zapewnia użytkownikom innowacyjne narzędzia i funkcje zwiększające ich umiejętności handlowe.

Chelsea FC, założona w 1905 roku, to najważniejszy londyński klub piłkarski, którego siedziba znajduje się na słynnym stadionie Stamford Bridge i który może pomieścić 40 000 widzów. Nazywany „The Blues” klub po raz pierwszy wygrał Ligę Mistrzów w 2012 roku, a także pięciokrotnie wygrał Premier League, osiem razy Puchar Anglii, pięć razy Puchar Ligi Piłkarskiej, dwukrotnie Ligę Europejską UEFA i UEFA Filiżanka. Dwukrotnie Puchar Zdobywców Pucharów, dwukrotnie Superpuchar UEFA i raz mistrzostwo Football League w 1955 roku.

Comments (No)

Leave a Reply