Binance Dodaje Hegic (HEGIC) do Strefy Innowacji

Największa giełda kryptowalut na świecie Binance umieści Hegic (HEGIC) w Strefie Innowacji i otworzy handel dla par HEGIC/ETH i HEGIC/BUSD o godzinie 9:30 (UTC) dnia 25.11.2020 r. Użytkownicy mogą rozpocząć deponowanie HEGIC w przygotowaniu do handlu.

Przypomnienie: Strefa Innowacji jest dedykowaną strefą handlową, umożliwiającą użytkownikom dokonywanie transakcji nowymi, innowacyjnymi tokenami, które prawdopodobnie będą charakteryzować się większą zmiennością i wiązać się z większym ryzykiem niż inne tokeny.

Przed rozpoczęciem handlu w Strefie Innowacji, wszyscy użytkownicy są zobligowani do przeczytania Warunków Użytkowania Binance, na stronie Strefy Innowacji, a także wypełnienia kwestionariusza, będącego częścią Wstępnego Zastrzeżenia. Należy pamiętać, że nie będzie żadnych ograniczeń handlowych związanych z parami handlowymi w Strefie Innowacji.

HEGIC jest relatywnie nowym tokenem i charakteryzuje się większym niż normalne ryzykiem, a także prawdopodobne jest, że podlegać będzie wyższej zmienności cenowej. Upewnij się, że stosujesz wystarczające metody zarządzania ryzykiem, przeprowadziłeś własne badania dotyczące fundamentów HEGIC i w pełni rozumiesz projekt, zanim zdecydujesz się na handel.

Opłata za dodanie HEGIC: 0 BNB.

Szczegóły:

Ostrzeżenie o Ryzyku: Handel kryptowalutami podlega wysokiemu ryzyku rynkowemu. Prosimy o ostrożne dokonywanie transakcji. Binance dołoży wszelkich starań, aby wybrać kryptowaluty wysokiej jakości, ale nie będzie odpowiedzialne za straty handlowe.

Nie posiadasz jeszcze konta na giełdzie Binance?
Załóż je jeszcze dziś! Skorzystaj z naszego reflinka i korzystaj z oferty największej giełdy kryptowalut na świecie.

https://www.binance.com/pl/register?ref=23676315

Handluj gdziekolwiek jesteś, dzięki aplikacji mobilnej do handlu kryptowalutami od Binance:

Pobierz na Androida

Pobierz na iOS

Znajdź nas na

Telegram: https://t.me/Binance_Polish

Twitter: https://twitter.com/binance

Facebook: https://www.facebook.com/binancepolish

Instagram: https://www.instagram.com/binance