Wieloryby gromadzą Binance Coin

Binance Coin (BNB) radził sobie bardzo dobrze w ciągu ostatnich kilku miesięcy rosnąc o kilkaset procent.

Kryptowaluta największej giełdy nie tylko zaktualizowała swój rekord wszechczasów, ale również znalazła się w pierwszej trójce walut cyfrowych według CoinMarketCap.

BNB nawet przewyższył Tether (USDT) pod względem kapitalizacji.

W poniedziałkową noc 22 lutego kurs BNB wzrósł do 286$. Kapitalizacja altcoina w ciągu ostatnich tygodni rośnie w bardzo szybkim tempie. Dzięki temu BNB stał się atrakcyjny dla dużych inwestorów.

Według zespołu Santiment, w ciągu sześciu miesięcy liczba adresów BNB zawierających co najmniej 10 000 monet wzrosła o 84,6% z 26 do 48. Ponadto akumulacja trwa, o czym świadczy wysoka aktywność transakcyjna użytkowników sieci Binance Chain.

Prezes Binance, Changpeng Zhao, zauważył, że ten blockchain już przewyższył Ethereum pod względem liczby dziennych transakcji, a należy pamiętać, że nie jest dostępny na wielu konkurencyjnych giełdach.

Wieloryby prawdopodobnie będą nadal gromadzić Binance Coin do końca tego roku, ponieważ już zdają sobie sprawę z gigantycznego potencjału altcoina.

Faktem jest, że sieć Binance Chain staje się coraz bardziej popularna wśród twórców zdecentralizowanych aplikacji (DApps). W związku z tym liczba nowych użytkowników blockchain wzrośnie, tak jak popyt na aktywa bazowe BNB.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.