1inch wprowadza portfel mobilny na Apple iOS

Dzięki nowemu portfelowi użytkownicy mobilni będą wreszcie mogli dokonywać transakcji w sieciach innych niż Ethereum.

Zdecentralizowany agregator giełd 1inch uruchomił swój portfel na Apple iOS we wtorek, umożliwiając użytkownikom wymianę tokenów na urządzeniach mobilnych.

Nowy portfel zapewnia użytkownikom mobilnym wszystkie funkcje platformy 1inch, umożliwiając natychmiastową wymianę tokenów po najniższych cenach. Portfel iOS obsługuje również tak zwane „transakcje ukryte” w sieci Ethereum. Transakcje w ukryciu zapewniają, że transakcje są niewidoczne dla osób trzecich, co zdaniem 1Incha może zmniejszyć ryzyko wyprzedzenia transakcji.

 

Dodając niedawno Binance Smart Chain do platformy, użytkownicy mogą teraz łatwo przełączać się między BSC i Ethereum, szukając większej szybkości i niższych opłat.Pierwsze wdrożenie portfela koncentruje się na bardzo bezpiecznej implementacji wymiany. Stawki w czasie rzeczywistym, szybkiego podpisywania transakcji oraz integracja z Apple Watch i Apple iCloud. Staking, zarządzanie i pule płynności zostaną wprowadzone w późniejszym terminie.

1inch pojawił się na scenie DeFi w drugiej połowie 2020 roku i szybko zyskał rozgłos wśród traderów dzięki swojej zdolności do znajdowania najtańszych kursów wymiany wśród DEX zintegrowanych z jego ekosystemem. Pod względem całkowitej liczby użytkowników 1inch zajmuje czwarte miejsce wśród zdecentralizowanych giełd, za Uniswap, 0x i SushiSwap. W styczniu był drugi pod względem całkowitej liczby użytkowników.

zródło:cointelegraph

 

Comments (No)

Leave a Reply