NEM (XEM) wraca do „formy”. 15% w 24h

Coinmarketcap odnotowuje 15% wzrost XEM w ciągu ostatnich 24 godzin. Obecnie wartość XEM wynosi 0,35 USD i odnotowała największy wzrost wśród 25 najpopularniejszych kryptowalut.

W porównaniu do Bitcoin, NEM wzrósł o około 14% do 4350 satoshi z 3800 satoshi w tym samym czasie wczoraj. Od zeszłego poniedziałku jest to prawie 30% z 3375 satoshi na początku zeszłego tygodnia.

Zespół programistów Nem był bardzo aktywny dzięki wielu dobrze nagłośnionym spotkaniom i konferencjom na całym świecie w ostatnich tygodniach. Wydaje się, że Nem wraca do dobrej formy po włamaniu na Coincheck, co doprowadziło do kradzieży ponad 500 milionów dolarów w tokenach XEM. Giełda już zwróciła większość strat swoim klientom. W marcu NEM stracił około 43% swojej wartości. Wydaje się, że jest na dobrej drodze do odzyskania strat, gdy rynek krypto nieco odbił do góry.

Większość ostanich transakcji kryptowaluty NEM została przeprowadzona w Japonii w ciągu ostatnich 24 godzin, a giełda Zaif przyjęła prawie 40% całkowitego wolumenu w JPY. Upbyt Korei Południowej ma drugi udział z 24% w KRW.

Całkowita kapitalizacja rynku krypto wzrosła o 2,5% w ciągu ostatnich 24 godzin, a obecnie wynosi 329 miliardów dolarów. Jednak ten rajd ma przed sobą jeszcze długą drogę, zanim będzie można go uznać za prawdziwe odbicie. Inne altcoiny z solidnymi zyskami podczas porannej azjatyckiej sesji giełdowej to Cardano, Stellar Lumens, Bitcoin Gold i Bytecoin.

Comments (No)

Leave a Reply