Justin Sun posiada 100 000 BTC

Justin Sun posiada ogromną fortunę

Współzałożyciel Tron, Justin Sun, opisał siebie jako „adwokat bitcoinów” i potwierdził posiadanie ponad 100 000 BTC (~2,9 miliarda dolarów w momencie pisania tego tekstu).

Interesujące jest obserwowanie rozwoju Tron jako sieci stablecoinów, co może pozytywnie wpłynąć na wartość BYC. Godnym uwagi trendem jest dominujące wykorzystanie USDT do handlu bitcoinami” – dodał.

Sun zauważył również, że łączna kwota opłat pobranych w 2022 roku w sieci Tron była wyższa niż w przypadku blockchaina Bitcoin.

W czerwcu 2023 roku Sun ogłosił, że natywny token projektu TRX stał się dostępny na blockchainie Ethereum dzięki mostowi BitTorrent. Na tle wiadomości cena monety wzrosła o 10%.

Niedawno Sun kupił 5 mln tokenów CRV za 2 mln USDT od szefa protokołu Curve Finance DeFi, Michaiła Jegorowa. Równolegle ogłosił partnerstwo projektów.

Przypomnijmy, że w sierpniu Justin Sun przyznał się do problemów giełdy Huobi. Według niego, przez ostatnie cztery kwartały platforma nie była w stanie uzyskać zysku netto, ale może wyjść na zero w okresie październik-grudzień.

Comments (No)

Leave a Reply