Giełda Huobi zmieniła nazwę na HTX

Rebranding Huobi

Giełda kryptowalut Huobi z okazji dziesiątej rocznicy swojego otwarcia przeprowadziła zakrojony na szeroką skalę rebranding, w ramach którego zmieniła nazwę na HTX i przedstawiła nowy harmonogram projektu.

Zgodnie z oświadczeniem „H” w nazwie oznacza Huobi, „T” symbolizuje blockchain TRON , a „X” oznacza giełdę. Platforma ma także nowe hasło: „HTX, Just Trade It”.

Misją HTX jest stworzenie wolnego metaświata w celu osiągnięcia wolności finansowej dla 8 miliardów ludzi na Ziemi. Rozpoczynamy strategię wzrostu opartą na globalnej ekspansji, kwitnącym ekosystemie, efekcie bogactwa oraz bezpieczeństwie i zgodności” – czytamy w komunikacie prasowym.

Giełda kryptowalut planuje rozszerzyć swoją działalność na całym świecie, wchodząc na nowe rynki z „obiecującymi perspektywami w różnych krajach i regionach”.

HTX będzie strategicznie współpracować z sieciami publicznymi, takimi jak TRON, protokołami międzyłańcuchowymi, takimi jak BitTorrent Chain, i monetami typu stablecoin, takimi jak TrueUSD.

Platforma handlowa skoncentruje się również na protokołach warstwy 2 i tokenach memów. Kierownictwo giełdy obiecało regularne publikowanie raportów potwierdzających rezerwę.

W listopadzie 2022 roku media donosiły o możliwej fuzji Huobi z Poloniexem, który w 2019 roku kupił współzałożyciel TRON Justin Sun wraz z grupą inwestorów. Przedsiębiorca zdementował te pogłoski , ale nie wykluczył podobnego rozwoju sytuacji w przyszłości. Platformy nawiązały później strategiczne partnerstwo .

Comments (No)

Leave a Reply