Nowości na giełdzie Bittrex

Bittrex Global ogłosił wprowadzenie na platformie nowych funkcji, w tym obsługi kart kredytowych, programu rekomendacji oraz aktualizacji aplikacji mobilnej.

Obsługa kart kredytowych zostanie wprowadzona w pierwszej kolejności dla użytkowników Bittrex Global w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Holandii. Giełda zamierza w przyszłości uruchomić obsługę kart kredytowych dla użytkowników z reszty Państw.

Użytkownicy aplikacji mobilnej natomiast będą mogli wkrótce składać warunkowe zamówienia handlowe, takie jak zlecenia stop-limit.

Pomimo ujawnienia nadchodzącego programu linków referujących, który będzie dzielić opłaty transakcyjne, struktura cen prowizji programu nie została ujawniona.

Stephen Stonber, dyrektor operacyjny Bittrex Global, wskazał, że giełda planuje wprowadzić dodatkowe nowe funkcje w nadchodzących miesiącach:

„Nieustannie pracujemy nad sposobami zapewnienia lepszej jakości użytkownikom. Ulepszona obsługa transakcji mobilnych jest jednym z naszych głównych priorytetów, a stworzenie nowej bramki dla płatności kartami kredytowymi jest ważnym sposobem na obniżenie barier w handlu aktywami cyfrowymi zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Te funkcje są pierwszymi z wielu, które zaplanowaliśmy, aby zapewnić najlepszą i najbezpieczniejszą platformę handlu kryptowalutami ”.

5 marca Biteeu, estońska giełda kryptowalut wspierana przez Bittrex, ogłosiła uruchomienie giełdy w Australii.

Biteeu jest teraz zarejestrowane w Australijskim Centrum Transakcji i Analiz (AUSTRAC) jako dostawca cyfrowej wymiany walut i oferuje ekspozycję na ponad 70 kryptowalut na rynku australijskim.

Biteeu obsługuje zakupy kryptowalut za dolary australijskie za pomocą karty debetowej lub przelewu.

Pomimo niedawnych starań, aby przyciągnąć inwestorów za pomocą obniżonych opłat handlowych, udział Bittrex w wolumenie obrotu kryptowalutami stale spada od czasu rekordowego wzrostu koniunktury w 2017 roku.

Jako jedna z wiodących platform obsługujących szeroki wybór kryptowalut, według danych CryptoQuant, Bittrex tylko na krótko miał wpływ na 40% transakcji całego rynku.

W lutym 2020 r. Wpływy Bittrex stanowią mniej niż 10%, przy czym wpływy BTC giełdy spadły z chwilowego rekordowego poziomu 88% do około 2%.

Na dzień dzisiejszy Bittrex ma 24-godzinny wolumen w granicach 45,6 miliona dolarów, co plasuje go na 90 pozycji pośród wszystkich giełd.

zródło: Cointelegraph

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.