Karty VISA Crypto.com już w Europie

Crypto.com potwierdził dziś, że rozpoczął wysyłkę swojej karty crypto-fiat, MCO Visa, do Europy .

Dostęp do karty crypto.com ma 31 krajów europejskich, w tym 27 państw członkowskich UE. Karta pozwala użytkownikom płacić za pomocą kryptowalut. Firma z Hongkongu otrzymała zgodę na wprowadzenie kart na rynek europejski w październiku ubiegłego roku.

MCO Visa była wcześniej dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i Azji. Crypto.com ogłosiło również w czwartek, że posiadacze kart w USA mogą rozpocząć integrację z Apple i Google Pay.

Karta działa na zasadzie wymiany kryptowalut posiadacza karty na lokalną walutę w momencie zasilenia karty kryptowalutami.

Crypto.com stwierdził w poście na blogu, że ma już „tysiące rezerwacji” od konsumentów z UE w na karty MCO Visa, przy tym baza użytkowników Crypto.com przekroczyła 2 miliony.

Prezes Kris Marszalek powiedział, że ekspansja na potencjalny rynek pół miliarda ludzi kontynuuje cel Crypto.com dotyczący dominacji nad światem.

Ponadto Visa, gigant płatniczy, który licencjonuje kartę Crypto.com, będzie mógł projektować własny system zabezpieczony kryptowalutą. Patent przyznany Visie w czwartek przewiduje system, w którym banki centralne zamieniają fizyczne dane fiat na ich cyfrowe odpowiedniki.

Poza tym cały czas za rejestrację i stakowanie 50MCO na giełdzie dostajemy bonus 50$. Link do rejestracji Crypto.com

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.