Flying Atom umożliwia sprzedaż Bitcoina on-line

W mijającym tygodniu napływają do nas same dobre wiadomości związane z kantorem kryptowalut Flying Atom.
FlyingAtom wygrał przed sądem z  Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej  w sprawie przekazania danych jakie żądała  w zeszłym roku Krajowa Administracja Skarbowa. 

Tym razem kantor poinformował o dużych zmianach. Firma na swojej stronie umożliwiła sprzedaż Bitcoina on-line i odbiór gotówki w dowolnym biurze kantoru (11 miast) lub w bitomacie (13 lokalizacji). Tak jak w przypadku wymiany w biurach, również transakcję on-line nie wymagają weryfikacji tożsamości. Do przeprowadzenia transakcji wystarczy adres e-mail lub numer telefonu. Kwoty jednorazowej wymiany w przypadku odbioru w bitomacie wynoszą od 100 do 20000 PLN, w przypadku odbioru w biurze od 5000 do 60000 PLN. Maksymalny czas odbioru gotówki to 72 godziny. Formularz wymiany on-line dostępny jest Tutaj.

Tydzień temu został też zainstalowany kolejny Bitomat firmy. Jest to pierwsze urządzenie w północno – wschodniej Polsce. Nowy Bitomat stanął w Centrum Handlowym Jakub, plac Jedności Słowiańskiej 1, 10-039 Olszyn. Bitomat Olsztyn pozwala dokonywać zarówno transakcji kupna jak i sprzedaży BTC. Dostęp do urządzenia jest godzinach otwarcia Centrum Handlowego tj. poniedziałek – piątek 6:30 – 20:00, soboty 8:00 – 19:00 oraz niedziele handlowe: 9:00 – 17:00. Na stronie internetowej kantoru https://flyingatom.com/bankomaty-bitcoin/ można sprawdzić aktualny kurs wymiany w Bitomacie, dokładną lokalizację oraz stan gotówki w urządzeniu. Stan gotówki jest też monitorowany i aktualizowany 2 razy dziennie.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.