CyberMiles (CMT) – 5 powodów, dla których jest lepszy niż Ethereum i zmieni handel elektroniczny

CyberMiles (CMT) to blockchain, który koncentruje się na rynku e-commerce.

Chodzi o to, aby otworzyć rynek internetowy, pozwalając zwykłym ludziom tworzyć i realizować inteligentne kontrakty. Powstaje zatem pytanie, czym różni się od Bitcoin’a czy Ethereum? Przede wszystkim CyberMiles okazuje się być bardziej wydajny niż BTC i ETH. Jest lepszy w wielu innych aspektach. Jak dobry jest CyberMiles? Oto 5 powodów, dla których  ma duże szanse na rozwój i sukces.

CyberMiles jest tańszy

Ethereum staje się droższe w miarę rozwoju sieci. Uniemożliwia to korzystanie z aplikacji e-commerce na dużą skalę. Na tym froncie CyberMiles wyprzedza ETH. Został zaprojektowany w celu utrzymania niskich kosztów transakcyjnych niezależnie od wielkości sieci. Jest to część tego, co doprowadzi do jej adaptacji w wielomiliardowym przemyśle e-commerce i podniesie jego długoterminową wartość.

Obsługuje wiele języków

Aby ktoś mógł stworzyć inteligentny kontrakt w Ethereum, musi najpierw nauczyć się dość trudnego języka programowania. Ogranicza to przystępność, ponieważ wymaga czasu, aby nauczyć się nowego języka programowania, a tym bardziej stworzyć inteligentną umowę. CyberMiles pozwala programistom tworzyć inteligentne kontrakty w wielu językach. Na przykład programista może utworzyć inteligentną umowę w języku Java, Java Script i Python. To stawia CyberMiles daleko przed ETH, jeśli chodzi o adopcję w przestrzeni e-commerce.

Ma wyższy TPS niż Ethereum

Jednym z najbardziej ograniczających aspektów Ethereum jest to, że jest dość powolny. To sprawia, że ​​niewygodne jest uruchamianie zdecentralizowanych aplikacji na dużą skalę, takich jak te stworzone do celów handlu elektronicznego. Na tym froncie CyberMiles jest dalekoz przodu, ponieważ jest ponad 100 razy szybszy od Ethereum. To sprawia, że ​​jest idealnym blockchain’em do przyjęcia w e-commerce. To duży plus.

Ma proaktywny mechanizm anty-bug

Jednym z największych problemów z Ethereum jest to, że jest on podatny na błędy. CyberMiles rozwiązuje ten problem, ponieważ ma wbudowany mechanizm anty-bug . Żadne dane zapisane w blockchainie CyberMiles nigdy nie zostaną utracone. W przypadku ich utracenia istnieje mechanizm konsensusu umożliwiający ich odzyskanie.

Użytkownicy mogą używać Cyber ​​Mile do tworzenia własnych tokenów
Jedną z najlepszych właściwości CyberMiles (CMT) jest to, że umożliwia użytkownikom wykonywanie inteligentnych kontraktów za pomocą tokena CyberMiles. CyberMiles może zostać przyjęty przez wiele podmiotów pragnących wykorzystać inteligentne kontrakty do celów handlu elektronicznego. Poza tym CyberMiles (CMT) zamierza wystartować w Stanach Zjednoczonych, jednym z największych rynków e-commerce na świecie.

https://www.cybermiles.io/

źródło: https://cryptorecorder.com/2018/04/28/cybermiles-cmt-5-reasons-why-its-way-better-than-ethereum-and-will-change-e-commerce/

https://cryptorecorder.com/2018/04/28/cybermiles-cmt-5-reasons-why-its-way-better-than-ethereum-and-will-change-e-commerce/