Donald Trump wprowadza na rynek nową kolekcję NFT

Nowa kolekcja NFT od Donalda Trumpa

Były prezydent USA Donald Trump zaprezentował nową kolekcję NFT o nazwie „Mugshot Edition”. Kolekcja poświęcona jest aresztowaniu Trumpa w kwietniu tego roku. „Mugshot” to nazwa zdjęcia, które amerykańska policja robi na komisariacie podczas aresztowania obywatela.

Donald Trump postanowił zrobić odrębną kolekcję z tego zdjęcia i zostaną wydane nie tylko NFT, ale także 2024 fizyczne karty kolekcjonerskie, na których zostaną dołączone elementy garnituru, w którym aresztowano Trumpa. Każdy NFT będzie kosztować 99 dolarów.

mugshot-edition-collecttrumpcards

Co więcej, jeśli użytkownik w jednej transakcji kupi 47 tokenów (czyli wyda 4653 dolarów), otrzyma kolację z byłym prezydentem USA, a także fizyczną kartę kolekcjonerską. Ci, którzy kupią od razu 100 kart, otrzymają możliwość wzięcia udziału w „przedświątecznym” koktajlu z Trumpem, a także fizyczną kartę z kawałkiem krawata, który Trump miał na sobie w momencie aresztowania.

Ponadto dla kupujących NFT dostępne będą różne bonusy, takie jak połączenia Zoom.

Po ogłoszeniu wprowadzenia na rynek kolekcji „Mugshot Edition” wolumen obrotu poprzednią kolekcją Trump NFT wprowadzoną na rynek pod koniec 2022 r. wzrósł o 200%. Jednak pomimo gwałtownego wzrostu wolumenu, liczba ta nadal utrzymuje się poniżej 100 000 dolarów dziennie.

Comments (No)

Leave a Reply