Crypto Community Conference już 17 lutego w Warszawie!

Warszawa, 17 lutego – To będzie wyjątkowy dzień dla wszystkich entuzjastów kryptowalut! Crypto Community Conference (CCC) otwiera swoje drzwi, łącząc edukację z rozrywką w sercu Polski. W Centrum Konferencyjnym POLIN, od godziny 10:00 do 19:00, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć wyjątkowego wydarzenia.

Organizatorzy CCC, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, przygotowali coś więcej niż zwykłą konferencję. Oczekuj prelekcji od czołowych ekspertów, dynamicznych sesji AMA z wiodącymi projektami, a także stoisk projektów pełnych innowacji. To szansa, aby spotkać się twarzą w twarz z ekspertami z branży, zespołami, doradcami i influencerami, którzy kształtują przyszłość rynku.

Na scenie pojawi się 30 prelegentów, w tym znane postaci takie jak Fred Antunes z RealFevr, Wojciech Gruszka z GameSwift, Maciej Tomczyk z KryptoEkipa, Mike Satoshi, Mateusz Kara z Ari10 i wielu innych. Ich wiedza i doświadczenie w branży blockchain sprawią, że każda prezentacja będzie kopalnią cennych informacji.

Nie tylko prelekcje będą przyciągać uwagę. Konferencja będzie gościć 20 stoisk, gdzie uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi innowacjami i nawiązać wartościowe kontakty. Networking w takim gronie to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych, biznesowych relacji.

CCC ma na celu stworzenie niezapomnianej atmosfery, gdzie wiedza łączy się z rozrywką. Uczestnicy, oprócz zdobywania cennych informacji, będą mieli okazję do zbudowania trwałych wspomnień i doświadczeń. To nie tylko konferencja, ale prawdziwa społecznościowa uczta dla miłośników kryptowalut.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są dostępne na oficjalnej stronie CCC oraz na Bilety24.pl. W cenie biletu znajduje się również paczka powitalna od partnerów konferencji oraz dostęp do kawy, herbaty i wody.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby być częścią jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie kryptowalut w 2023 roku!

Comments (No)

Leave a Reply