Bitcoin analiza techniczna #48

BTC/USD interwał 1D

Bitcoin osiąga cenę 10500$, która go odbija. Cena opuszcza kanał dołem, co jest sygnałem na spadki. Bardzo możliwy jest jeszcze test kanału od dołu. Wyznaczyła się strefa podażowa pomiędzy 10500- 10230$, która już raz została przetestowana. Przebicie lokalnego dołka 9300$ może spowodować panikę i test kolejnych wsparć. Wskaźnik Stochastic jest niezdecydowany co do dalszego ruchu, niewielkie podbicie przed spadkiem jest możliwe.

BTC/USD interwał 1D

Cena przecięła poziom 50% fibo. Osobiście z góry myślałem nad poziomem 61,8% na 11000$. Nie został on osiągnięty. Poziom poprzedniej lokalnej górki 10350$ uznaję za wybity i nieważny dla dalszych analiz.

BTC/USD interwał 4h

Dywergencja wpadkowa na interwale czterogodzinnym była bardzo dobrym i wczesnym ostrzeżeniem przed korektą. Kurs spadł do średniej EMA144, gdzie była reakcja kursu. Od średniej test strefy, która uaktywniła sprzedających, kurs dość szybko spadł. Obecnie jest możliwość utworzenia dywergencji wzrostowej. Nie jest to jeszcze potwierdzony sygnał z decyzjami warto poczekać.

Twitter: https://twitter.com/bartb86
Tradingview: https://pl.tradingview.com/u/bart86/

Comments (No)

Leave a Reply