Akademia Vite cz.4 Zarabiamy na dywidendzie z giełdy

Zaczynamy od zakładki „Mining” 1, „Mining” 2 i „Trading” 3. Mamy tu zakładkę która pokazuje nam zapłacone prowizje na Giełdzie ViteX za handel w parach: -Vite -Btc -Eth -Usdt.

W tej zakładce mamy pokazane ile prowizji zapłaciliśmy za transakcję na danej parze walutowej i oczekiwane naliczenie w tokenach VX czyli tzw. dywidendę za aktywność na giełdzie, (fee wynosi około 0,5% i obecnie jest praktycznie w całości zwracane użytkownikowi).

Natomiast token VX jest to token giełdy ViteX i jest on nośnikiem dywidendy dla jego posiadaczy i jest dostępny tylko na tej giełdzie.

Kolejna zakładka to „Staking” za zamrożenie około 3000 Vite codziennie dostajemy około 0,1 VX minimalna ilość Vite wymagana do zamrożenia to 134 Vite, po zamrożeniu środki są niedostępne przez 3 dni do wypłaty ale generują VX od razu, natomiast aby wypłacić te Vite musimy kliknąć „Withdrawal List” następnie „Retrieve” , teraz musimy odczekać 7 dni aby uzyskać dostęp do tych środków i w tym czasie coiny nie generują VX.

Nagroda w VX jest zależna od całkowitej ilości zamrożonych Vite na platformie.

„Referral” tutaj możemy sprawdzić wpływy z kodu referencyjnego wpisywanego przez osoby polecone, wynagrodzenie 10% rabatu na opłaty giełdowe oraz dodatkowe 2.5% mining i 1.25% Market-making.

foto ref

Zakładka „Market Making” pokazuje naliczenia w VX za utrzymywane pozycje oczekujące na zakup i sprzedaż , im pozycja jest wyżej na liście zleceń tym więcej generujemy VX. W przybliżeniu obecnie 2 ETH utrzymywane na szczycie listy zleceń generuje około 1 VX dziennie.

Przechodzimy do zakładki Dividends. Tutaj sprawdzamy dywidendy z giełdy wypłacane za posiadanie VX. Przycisk Stake służy do zamrażania tokenu VX (minimum 10) w celu uzyskiwania dywidendy w BTC ETH USDT, wysokość dywidendy zależy od obrotów giełdy , oraz ilości zamrożonych vx (obecnie 600VX generuje obecnie łącznie w przeliczeniu około 1USDT dziennie ). W tej zakładce mamy pokazane sumy pobranych opłat za dzień poprzedni. Aby odmrozić VX musimy odczekać 7 dni.

Mamy też dostępne pole do zaznaczenia „Enable automatic staking” zaznaczenie tego pola powoduje automatyczne przypisanie VX wygenerowanych przez Vite oraz Market making i Trading do zamrożonego salda. foto vx W kolejnej części postaram się poruszyć kwestie głosowania na super nody i tworzenie master nod.

Zarejestruj się z kodem zniżkowym: 2484444283, kod zwiększa profity o 2,5% z miningu oraz rabat 10% na opłaty na giełdzie.

Polska grupa kryptowaluty VITE na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/459759324967284/

autor: Kuba R

Comments (No)

Leave a Reply