Dash uruchamia sieć FastPass

FastPass to status, który otrzymają platformy i usługi w ekosystemie handlowym, zapewniając zaawansowane wrażenia użytkownika Dash dzięki integracji InstantSend lub ChainLocks.

Te funkcje dają użytkownikom możliwość finansowania, wypłaty i handlu Dash z niespotykaną szybkością i bezpieczeństwem.

Ekosystem handlowy sieci FastPass obejmuje rozległą (i stale rosnącą) listę dziesiątek partnerów strategicznych, którzy optymalizują doświadczenie użytkownika Dash na swoich platformach. Wśród nich znajdują się zarówno czołowe giełdy, jak i wiodące usługi kryptowalutowe, które oferują traderom szeroki wachlarz narzędzi:

  • handel z depozytem zabezpieczającym,
  • instrumenty pochodne,
  • transakcje OTC,
  • boty handlowe,
  • analizy, pożyczki,
  • usługi powiernicze
  • i rozwiązania do stakingu.

Zapewniamy wartość dodaną nie tylko sieci Dash, ale także naszym partnerom FastPass i ich użytkownikom. W ten sposób utrzymujemy strategiczne partnerstwa i informujemy użytkowników i handlowców o miejscach, w których mogą maksymalnie wykorzystać Dash. Kiedy inwestorzy zaczną używać Dash z ulepszoną funkcjonalnością zapewnianą przez naszych partnerów, zdadzą sobie sprawę, że Dash jest skalowalny, łatwy w użyciu, natychmiastowy, bezpieczny i łatwy do przenoszenia między giełdami obsługującymi FastPass.
Omar Humvee, menedżer ds. Rozwoju biznesu w Dash Core Group

Ta inicjatywa daje Dashowi przewagę konkurencyjną nad innymi kryptowalutami ze względu na szybkość, niskie opłaty i rozbudowaną sieć afiliacyjną. W rezultacie handlowcy otrzymują cały ekosystem.

Lista giełd i usług, które otrzymały status FastPass, obejmuje Coinbase (i Pro), Liquid, KuCoin, HitBTC, Hummingbot, Quadency, Bibox, WhiteBIT i Indodax.

Boty handlowe odegrają dużą rolę, ponieważ biorąc pod uwagę prędkości Dash, ludzkie działania stają się najwolniejszą częścią procesu handlowego. Płynność robotów Hummingbot i zestaw niezawodnych botów handlowych Quadency pomoże w automatyzacji strategii handlowych.

„Hummingbot jest dumny z bycia akredytowanym partnerem Dash FastPass. Niezrównana szybkość, bezpieczeństwo i niskie opłaty transakcyjne Dasha dają nam kolejne narzędzie do rozwijania i ulepszania użytkowników Hummingbot i doświadczeń handlowych.

Funkcje InstantSend i ChainLocks, a także natychmiastowe wpłaty i wypłaty Dash, uruchomią nowe strategie automatycznego handlu, które wykorzystują możliwości rynkowe i arbitrażowe za pośrednictwem sieci partnerów i usług Dash FastPass”.
Carlo P. Las Marias, współzałożyciel i dyrektor operacyjny, Hummingbot

Wybrani akredytowani partnerzy FastPass i Dash Core Group opracowują obszerne treści edukacyjne dla każdego elementu ekosystemu handlowego, aby ułatwić zrozumienie i zebrać bogactwo informacji w formie łatwo dostępnych artykułów i filmów. Dzięki sieci FastPass użytkownicy dowiedzą się o usługach partnerów Dash i całym ekosystemie handlowym. Handlowcy na wszystkich poziomach umiejętności nauczą się wykorzystywać prędkości tych usług, aby zmaksymalizować potencjalne zyski i rozwiązywać problemy handlowe, które napotykają na innych kryptowalutach.

Dash to idealna kryptowaluta do handlu: jest szybka, skalowalna i popularna. Sieć Dash FastPass uwolni swój potencjał dla każdego.

Część handlowa sieci została już uruchomiona i jest dostępna pod adresem Dash.org/fastpass , a materiały szkoleniowe mają zostać opublikowane na początku października.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.