CoinDeal na koszulkach Wolverhampton z angielskiej Premier League

CoinDeal, giełda wymiany kryptowalut, założona przez trzech wrocławian, została oficjalnym sponsorem Wolverhampton Wanderers, beniaminka Premier League.

Logo giełdy CoinDeal znajdzie się na rękawach koszulek beniaminka.

Logo CoinDeal pojawi się także na froncie koszulek treningowych, rozgrzewkowych, a także na bandach elektronicznych oraz na fotelach zawodników. Banery reklamowe znajdą się także wokół stadionu i obiektów należących do klubu.

coindeal-wolves

Wolverhampton Wanderers w sezonie 2018/2019 powracają do Premier League. Piłkarzem klubu jest Michał Żyro, ale polski pomocnik spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w trzecioligowym Charlton Atletic.

Umowa sponsoringowa pomiędzy giełdą kryptowalut, a klubem piłkarskim jest pierwszą tego typu na świecie. Giełda CoinDeal przeciera szlaki, których nie pokonał nikt do tej pory.

Firmę założyli Adam Bicz, Kajetan Maćkowiak i Filip Dzierżak. Jej siedziba mieści się we Wrocławiu, ale oddziały firmy znajdują się też na Cyprze oraz w Szwajcarii. Firma wymienia m.in. takie kryptowaluty jak BTC, BCH, ETH, LTC, DASH i QTUM przy zachowaniu stałej ceny za euro i dolara.