Brave zintegrowany z Binance. Handel kryptowalutami z poziomu przeglądarki

Przeglądarka Brave rozszerza swoje możliwości poprzez integrację z giełdą kryptowalut Binance. Teraz użytkownicy mogą kupować, handlować i odbierać kryptowaluty dzięki nowej wtyczce.

Koncentrując się na prywatności, Brave uruchomiła własną kryptowalutę o nazwie Basic Attention Token (BAT). Co miesiąc są one wypłacane na stronach partnerskich w zależności od czasu na nich spędzonego. Użytkownicy otrzymują BATy za oglądanie reklam na stronach lub w powiadomieniach.

W następnej aktualizacji oprócz kryptowaluty BAT, Brave będzie obsługiwać wiele innych kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, Litecoin itp. Jeśli otworzysz nową kartę, pod widżetem Brave Rewards pojawi się nowy widget z logiem Binance. Integracja odbywa się bezpośrednio w Binance.com.

Jeśli nie wchodzisz w interakcję z widgetem, Brave domyślnie nie pobiera żadnych danych z serwera Binance. To nie jest tylko osadzanie w sieci – to natywny widget, który korzysta z interfejsu API Binance. Po połączeniu z kontem Binance przeglądarka Brave otrzyma dane z Twojego konta Binance, na przykład w celu wyświetlenia sald i adresów.

Jeśli nie interesujesz się kryptowalutami lub uważasz, że przeglądarki internetowe są przeznaczone wyłącznie do przeglądania stron, możesz całkowicie wyłączyć widżet w ustawieniach przeglądarki.

W razie potrzeby w tym wydaniu Brave można przetestować nowy widget. Wersja stabilna zostanie wydana w kwietniu.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.