Bitcoin analiza techniczna #45

BTC/USD interwał tygodniowy

Bitcoin z perspektywy tygodniowej wygląda bardzo byczo. Tygodniowa zielona długa świeca jest bardzo pozytywna. Do zmiany trendu potrzeba wybicia wcześniejszego szczytu od którego pociągnąłem niebieską strefę. Taka świeca nie kończy wzrostów i nie ma sensu spodziewać się po niej długiej czerwonej świecy, która zejdzie poniżej otwarcia 8600$. Należy poczekać co najmniej jeszcze jeden tydzień. Wskaźnik RSI systematycznie podąża w kierunku 70 punktów, bardzo możliwe, że osiągnie ten poziom.

BTC/USD interwał 1D

W interwale dziennym wciąż mocny trend wzrostowy. Brak sygnałów spadkowych. Wsparcie w połowie ostatniej długiej zielonej świecy jest ważne i szybko wyciąga kurs. Ciągle czekam na decyzje oraz sygnały, w jakim kierunku kurs opuści tę konsolidację. W poprzedniej analizie #44 przedstawiałem możliwe scenariusze.

BTC/USD interwał 4h

W niższym interwale oznaczam dwie strefy – podażową nad obecnym kursem i popytową pod nim. Trend zostaje utrzymany nad średnią EMA48. Widać dobrze fałszywe wyjście z konsolidacji, jest to byczy sygnał. Cena powinna przetestować górną strefę.

Twitter: https://twitter.com/bartb86
Tradingview: https://pl.tradingview.com/u/bart86/

Comments (No)

Leave a Reply