Ben Armstrong: „Blockchain Cardano to martwy projekt kryptograficzny”

Kolejna krytyka pod adresem Cardano

Były gospodarz kanału YouTube Bitboy Crypto nazwał blockchain Cardano wymierającym projektem.

Ben Armstrong skrytykował występ Cardano, mówiąc, że niewiele osób potrafi wymienić przynajmniej trzy projekty blockchain.

Jeśli handlujesz na giełdzie, jeśli często korzystasz z projektu lub jego kryptowaluty, oznacza to, że jest tam większa płynność i że oszczędzasz na prowizjach. Co wpływa na kurs, spadek cen i inne podobne czynniki” – uzasadnił Armstrong.

Innym głównym powodem słabych wyników Cardano jest brak kapitału ze strony inwestorów instytucjonalnych, zasugerował bloger. Większość płynności jest zamknięta w stakingu i dopóki tam pozostanie, ludzie nie włożą dużych pieniędzy w blockchain.

Przyjrzyj się, gdzie są duże pieniądze i dokąd idą. TradFi wchodzi na rynek kryptowalut, ale ADA pozostaje na uboczu. Nie oznacza to, że moneta nie będzie miała dobrej passy. Oznacza to jednak, że ADA będzie ograniczona, dopóki wieloryby nie będą miały dość” – dodał bloger.

W odpowiedzi założyciel Cardano, Charles Hoskinson, powiedział, że Armstrong zawsze był z nim w przyjacielskich stosunkach i smutno patrzeć, jak wpływowy influencer kryptowalutowy schodzi na złą ścieżkę.

foto: Youtube

Comments (No)

Leave a Reply