Bitfinex usunie 87 par handlowych

Powołując się na niską płynność, Bitfinex ogłosił rychłe usunięcie 87 par handlowych. Ten ruch odzwierciedla rosnącą konkurencję w przestrzeni altcoinów, co może zwiększać zmienność rynku.

Niektóre altcoiny zostaną całkowicie usunięte z giełdy, podczas gdy inne stracą pary z Ethereum (ETH) . Niektóre pary zostaną zmienione. Bancor (BNT) , Raiden Network (RDN) i Zilliqa (ZIL) będą całkowicie usunięte. W przypadku Verge (XVG), dwie pary fiat, z funtem szterlingiem (GBP) i euro (EUR) zostaną usunięte.

Bitfinex jest znany z dużego wyboru par handlowych, które odegrały kluczową rolę w sukcesie giełdy. Niemniej jednak w ciągu ostatnich dwóch lat wolumen znacznie się zmniejszył, a giełda straciła popularność wśród traderów. W tej sytuacji usunięcie nieefektywnych coinów jest uzasadnione.

Usunięcie tych par zwiększy płynność Bitfinexa i doprowadzi do bardziej usprawnionego i zoptymalizowanego doświadczenia handlowego dla naszych użytkowników, pisze giełda.

Ponadto ten krok może wynikać z faktu, że Bitfinex traci wsparcie dla społeczności krypto. W przeciwieństwie do głównych konkurentów giełda nadal zachowuje ścisłą poufność swoich kluczowych operacji.

https://www.bitfinex.com/posts/466?utm_source=coinsosik

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.