MacronautBTC: „Po halvingu kurs Bitcoina przekroczy 270 000 dolarów”

Wartość Bitcoina przekroczy 270 000 dolarów

Analityk kryptowalut występujący pod pseudonimem MacronautBTC przewiduje, że po halvingu koszt pierwszej kryptowaluty może osiągnąć lub nawet przekroczyć 270 000 dolarów ze względu na brak równowagi podaży i popytu.

MacronautBTC stwierdził wna platformie X, że jego przewidywany scenariusz, który łączy w sobie skutki halvingu i dziennego popytu na Bitcoin, wskazuje na znaczącą tendencję wzrostową wzrostu wartości BTC w 2024 roku.

MacronautBTC buduje swoją prognozę w oparciu o obliczenia słynnego analityka kryptowalut Willy’ego Woo, który szacuje, że dzienny popyt rynkowy na Bitcoin sięga ponad 600 milionów dolarów i jest 13 razy większy niż podaż.

Kryptoanalityk spodziewa się znacznego wzrostu wartości rynkowej Bitcoina w oparciu o tę nierównowagę, co mogłoby doprowadzić do wzrostu kapitalizacji rynku kryptowalut o 1,46 biliona dolarów i odpowiadałoby cenie BTC wynoszącej 123 000 dolarów.

MacronautBTC zastosował także konserwatywny „mnożnik” zaproponowany przez Willy’ego Woo, który wskazuje na potencjalny trzykrotny wzrost wartości rynkowej Bitcoina w oparciu o napływ nowej płynności na rynek kryptowalut. W połączeniu ze konsekwencjami halvingu całkowita kapitalizacja rynku aktywów cyfrowych może osiągnąć do końca tego roku 5,38 biliona dolarów.

Oznaczałoby to, że cena współpracy wojskowo-technicznej mogłaby wzrosnąć do 273 tys. dolarów – podsumowuje ekspert. Bitcoin jest obecnie notowany na poziomie 50 940 dolarów.

Analitycy Matrixport pośrednio potwierdzają oczekiwania MacronautBTC. W szczególności eksperci sugerują , że Bitcoin może osiągnąć 63 000 dolarów do marca 2024 r.

Comments (No)

Leave a Reply