Zarabiasz w krypto ucząc się o nich, czyli Coinbase Earn

Coinbase chce zachęcić do zapoznania się z kryptowalutami… płacąc im za to w krytpowalutach.

Giełda ogłosiła wczoraj, że uruchamia Coinbase Earn.

Jest to nowy system, w którym użytkownicy portalu mogą zdobywać tokeny 0x, w zamian za różne zadania edukacyjne.

Zadaniem może być zarówno rozwiązywanie quizu jak i oglądanie wideo edukacyjnych. Platforma dostępna jest dla każdego, kto zapiszę się na listę oczekujących.

Zgodnie z komunikatem, treści edukacyjne dostępne są bezpłatnie. Niezależnie od tego czy użytkownik jest częścią platformy Earn, czy nie. Coinbase, przeprowadzając badanie wśród klientów i osób spoza giełdy, postanowiło uruchomić Coinbase Earn, tłumacząc:

Wiele osób, z którymi rozmawialiśmy, wyraziło ogromną chęć uczenia się o nowych zasobach kryptograficznych poza Bitcoinem. Jednak znaczna część z nich nie wiedziała od czego zacząć. Jedną z największych przeszkód dla ludzi w odkrywaniu kryptowalut jest brak wiedzy na ich temat.”

Coinbase Earn ma być alternatywą dla wydobywania lub kupowania kryptowalut dla użytkowników zainteresowanych posiadaniem tokenów:

Kryptowaluta wydobyta zazwyczaj oznacza wysokie koszty konfiguracji i wiedzę techniczną. Zakup zaś wymaga rozporządzalnego dochodu, aby móc wymienić go na kryptowaluty. To wszystko ogranicza  do nich dostęp.”

Będzie jeszcze lepiej

Wszystko tak naprawdę czego potrzebujesz do otrzymania tokena na Coinbase Earn to smartfon lub laptop. Choć platforma umożliwia obecnie nabycie tokenów 0x, zapowiada, że w przyszłości doda do usługi więcej treści oraz inne kryptowaluty.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.