Założyciel SushiSwap zwrócił 38 000 ETH do funduszu projektu i przeprosił społeczność

Chef Nomi oddał 38000 ETH

Założyciel protokołu SushiSwap DeFi, znany pod pseudonimem Chef Nomi, ogłosił dziś zwrot 38 000 ETH o wartości około 14 mln $ do funduszu rozwojowego projektu.

Pod koniec ubiegłego tygodnia okazało się, że Chef Nomi zamienił część środków z funduszu na ETH, wywołując tym samym oburzenie społeczności, która oskarżyła go o exit scam i dump kursu SUSHI. Na tle tych wydarzeń zdecydował się przekazać klucze zarządzania prezesowi giełdy FTX Samowi Bankman-Friedowi. Później nastąpiła migracja aktywów dostawców płynności, którzy zgodzili się wesprzeć ten proces ze zdecentralizowanej giełdy Uniswap do własnych pul SushiSwap.

Chcę przeprosić wszystkich, którym sprawiłem problemy. Kierowały mną emocje, chciwość i strach. Podjąłem złą, kontrowersyjną decyzję pod presją. Wszystkich to bolało. Nie spełniłem Waszych oczekiwań i przepraszam” – napisał .

Następnie podał link do transakcji Ethereum, dodając: „Zwróciłem wszystkie 14 milionów dolarów w ETH. Pozwolę społeczności zdecydować, na ile zasługuję jako oryginalny twórca SushiSwap. W dowolnej walucie (ETH / SUSHI / itp.). Z dowolnym okresem blokowania”.

Chef Nomi obiecał również, że będzie dalej uczestniczył w dyskusjach nad techniczną realizacją projektu „w tle”. „Mam nadzieję, że SushiSwap będzie się nadal rozwijać. Nie pozwól, aby mój błąd stał się w 100% opartym na społeczności zautomatyzowanym protokołem tworzenia rynku. Sukces SushiSwap będzie stanowić precedens dla wielu innych projektów kierowanych przez społeczność ”- podsumował.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.