Windows XP jest teraz dostępny na blockchainie Bitcoin SV

Stworzono wersję systemu Windows XP, która działa na blockchain. Win XP został zbudowany na blokchainie Bitcoin SV (BSV), który zdaje się potwierdzać pozycję BSV jako najbardziej wszechstronnego i przyjaznego rozwojowi blockchaina.

Witryna została zaprezentowana publicznie przez BSVbits.com na Twitterze: „Witryna, która wygląda i działa jak Windows XP .. ale działa na Bitcoin SV (BSV)”. Dołączono link do platformy.

Korzystając z interfejsu, odwiedzający mogą wchodzić w interakcję z File Explorer, WinAmp, Internet Explorer, menu Start i nie tylko. Mogą nawet zagrać w grę Minesweeper firmy Microsoft na żywo, tak jakby siedzieli przed prawdziwym komputerem z systemem Windows XP.

BSV Dragon wskazuje, że platforma jest pochodną innej wersji XP online, znalezionej na stronie geekprank.com .

Bloki BSV są znacznie większe niż te, które można znaleźć w innych blockchainach. BSV już udowodnił, że możliwe są bloki o rozmiarze przekraczającym 1 gigabajt i nie wymagają one więcej niż tylko modyfikacji kodu. Jest to zgodne z tym, co Satoshi przewidział, kiedy po raz pierwszy opisał Bitcoin w swoim oficjalnym dokumencie, i pokazuje, że inne platformy kryptograficzne całkowicie błędnie twierdzą, że duże bloki nie są możliwe.

Rozwój technologii blockchain nadal postępuje, a BSV ma szansę zająć miejsce lidera pod względem innowacji blockchain. Jest jeszcze wiele do zrobienia , ale twórcze umysły nigdy nie odpoczywają, a możliwości są nieograniczone. Tak jak każda nowa technologia musi ewoluować, tak technologia blockchain oraz programiści i entuzjaści BSV pokazują, że są bardziej niż chętni do bycia pionierami.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.