Wczesny inwestor Terra (LUNA) trafił do szpitala psychiatrycznego

Kim So-Jung, CEO firmy Hashed, wyjaśnił powody swojej nieobecności na posiedzeniu Zgromadzenia Narodowego Korei Południowej.

Nie był w stanie uczestniczyć w kluczowym przesłuchaniu dotyczącym upadłości projektu Terra (LUNA), ponieważ przebywał w szpitalu psychiatrycznym. Jak twierdzi, jego stan był „fatalny”.

Cierpię na zaburzenia lękowe i ataki paniki z powodu silnego stresu psychicznego po upadku Luna-Tera. Od 29 lipca jestem w trakcie terapii psychiatrycznej. Podczas przyjmowania leków i poradnictwa mój stan się pogorszył, a objawy postępują.

Kim So-Jung został wybrany na świadka przed Komisją Spraw Politycznych Zgromadzenia Narodowego Korei Południowej w celu zbadania bankructwa krypto start-upu Terra. Biznesmen nie stawił się i zapewnił, że od maja 2022 roku cierpi na zaburzenia lękowe i ataki paniki po upadku wspomnianego projektu.

Powiedział, że jego firma, jak również jej klienci, zostali poważnie dotknięci przez ten incydent. Biznesmen przebywa obecnie na oddziale psychiatrycznym szpitala. Według jego własnych zapewnień, został tam przyjęty jeszcze latem tego roku, ale jego sytuacja zdrowotna gwałtownie pogorszyła się podczas przyjmowania leków.

Świadkowie w sprawie Terra (LUNA)

Aby zbadać okoliczności towarzyszące incydentowi z Terra, Komisja Spraw Politycznych wzięła na świadków Kim So-jung, a także prezesa Tchaiholdco, Shina Hyun-seonga. Hashed, kierowany przez So-jung, jest jednym z pierwszych inwestorów w Terra. Shin Hyun-seong to człowiek, który współtworzył Terra wraz z Do Kwonem, szefem Terraform Labs.

Ponadto komisja jako świadków wybrała również byłego przewodniczącego giełdy Bithumb Korea Lee Jung-hoon, głównego akcjonariusza Kang Jung-hyun i dyrektora generalnego Dunamu Lee Seok-woo.

Comments (No)

Leave a Reply