Voucher oszczędnościowy o wartości 500 USDT! Bonusy Powitalne na Binance

Binance przedstawił Program Bonusów Powitalnych

Z okazji zbliżającego się końca roku giełda kryptowalut Binance ma dla nowych użytkowników specjalną promocję. W jej ramach giełda oferuje nowym, uprawnionym użytkownikom Voucher Oszczędnościowy o wartości 500 USDT!

Okres promocji: 10:00 (UTC) 04.12.2020 – 23:59 (UTC) 31.12.2020

Zarejestruj się na Binance i odbierz swoje Bonusy Powitalne już teraz

Aby otrzymać voucher, trzeba zarejestrować konto na Binance, pomyślnie przejść Weryfikację Tożsamości i wykonać jedno z następujących zadań w okresie promocyjnym:

Zadania:

Binance zapewnima również ZEROWE opłaty za wszystkie Depozyty Bankowe dokonane w EUR i GBP od teraz do 31 grudnia 2020 r. do godziny 23:59 (UTC). Więc nie czekaj i wpłać EUR za pomocą Przelewu Bankowego (SEPA) lub GBP za pośrednictwem Przelew Bankowego (Faster Payments) i kup swoje ulubione krypto bez opłat bankowych!

Zasady i warunki

  • Bonus powitalny jest dostępny tylko dla użytkowników z Francji, Hiszpanii, Belgii, Polski, Luksemburga, Czech, Litwy, Estonii i Łotwy w przypadku wpłat bezpośrednich, a także dla użytkowników z obszarów, na których obsługiwane są Faster Payments.
  • Aby otrzymać vouchery, kwalifikujący się użytkownicy muszą zarejestrować konto na Binance, przejść Weryfikację Tożsamości i wykonać jedno z dwóch wyżej wymienionych zadań w okresie promocyjnym.
  • Użytkownicy są ograniczeni do jednego vouchera na konto Binance.
  • Voucher uprawnia użytkowników do otrzymania odsetek w USDT na ich Kontach Oszczędnościowych Binance w oparciu o APY 7-dniowego produktu USDT Elastycznych Oszczędności. Vouchery są niezbywalne i nie mogą zostać sprzedane.
  • Binance zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany Promocji, lub Zasad Promocji według własnego uznania.

Zarejestruj się na Binance i odbierz swoje Bonusy Powitalne już teraz

Ostrzeżenie o Ryzyku: Handel kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem i może doprowadzić do utraty kapitału. Nie powinieneś/powinnaś inwestować więcej, niż jesteś w stanie stracić. Upewnij się, że w pełni rozumiesz związane z tym ryzyko. Przed rozpoczęciem handlu weź pod uwagę swoje doświadczenie, cele inwestycyjne i, jeśli to konieczne, zasięgnij niezależnej porady finansowej. Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, czy możesz korzystać z usług Binance w oparciu o wymogi prawne obowiązujące w kraju Twojego zamieszkania. Inwestycje w aktywa kryptowalutowe nie są objęte przez Financial Ombudsman Service ani nie podlegają ochronie w ramach Financial Services Compensation Scheme.