Ukraiński ICO zbiera fundusze na innowacyjną metodę leczenia raka

ICO na Ukrainie gromadzi środki na oficjalną rejestrację nowej innowacyjnej metody leczenia raka i wprowadzenie urządzenia do terapii falowej oraz praktyki medycznej.

Projekt nazwany OSC (z angielskiego słowa „oscillator”) został zainicjowany przez grupę naukowców i entuzjastów z Kijowa, którzy ujawnili szereg interesujących i specyficznych efektów fal elektromagnetycznych na patologie organizmu podczas pracy w dziedzinie energii odnawialnej badania i rozwój.

Po dokonanych obserwacjach opracowali nową terapeutyczną metodę radzenia sobie z nowotworami złośliwymi, a mianowicie terapią falową. Po przestudiowaniu uzyskanych wyników stworzyli i opracowali przenośne urządzenie do terapii falowej, które umożliwia lokalne zastosowanie pól elektromagnetycznych na dotkniętych częściach ciała.

Terapia falowa przyniosła już pozytywne wyniki, od całkowitej regresji nowotworu do zniszczenia formacji wtórnych (przerzutów) i zatrzymania wzrostu guza.

Celem projektu jest pozyskanie nie mniej niż 360 000 $ za pośrednictwem sprzedaży tokenów Onkostop (OSC). Założyciele startupu obiecują jakościowe i skuteczne leczenie chorób onkologicznych po stosunkowo niskiej cenie dla nabywców tokenów w przyszłości.

Badanie onkologicznej sytuacji epidemiologicznej na Ukrainie wykazało, że zapadalność na nowotwory złośliwe wzrosła o 87% w ciągu ostatnich pięciu lat (według Krajowego Rejestru Rakowego Ukrainy). Tylko w 2015 r. Było 136 225 nowych przypadków nowotworów złośliwych (MN), a wskaźnik zgonów z powodu raka w tym roku wyniósł 66 017 osób.

Ocena stanu opieki onkologicznej wykazała, że ​​odsetek pacjentów, którzy nie żyli rok po postawieniu diagnozy był nadal wysoki i osiągnął 30,5%, co oznacza, że ​​co trzeci pacjent umiera w ciągu pierwszego roku. Według statystyk National Cancer Institute około 1 000 000 pacjentów jest obecnie zarejestrowanych w instytucjach onkologicznych na Ukrainie.

http://en.onko-stop.com/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.