Udziały za tokeny w Kanga Exchange

Na początku stycznia 2021 r. Kanga Exchange otworzyła rynek dla swoich tokenów KESH (od: Kanga Exchange Shares), które są o tyle wyjątkowe, że ich nabycie daje posiadaczowi prawo do ich wymiany na udziały w Adwell Media LTD.

Adwell Media LTD to spółka z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która jest właścicielem praw autorskich, znaku handlowego oraz wszystkich spółek operacyjnych, które umożliwiają Kanga Exchange legalne operowanie w ramach przepisów różnych krajów.

Token KESH to klasyczny token ERC20 i można go kupić na giełdzie Kanga Exchange wyłącznie za tokeny KNG. Zatem – chcąc kupić tokeny KESH najpierw konieczny jest zakup tokenów KNG.

Warto podkreślić wyjątkowość tego rozwiązania, bo w ten sposób Kanga Exchange jest pierwszą giełdą na świecie, która notuje swoje tokeny protoudziałowe do swoich tokenów użytkowych. Aby je otrzymać, wystarczy założyć konto na www.kanga.exchange, dokonać zakupu tokenów KNG, a następnie wymienić je na tokeny KESH.

Dlaczego warto to zrobić? Najważniejsze –  popyt na token KESH rośnie z dnia na dzień (co widać po jego cenie), a liczba tokenów jest ograniczona do 24 000. Dodatkowo wymieniając tokeny na udziały, posiadacz certyfikatu udziałowego nabywa prawo do udziału w zyskach dynamicznie rozwijającej się platformy.

Wartością jest także płynność tokenów – w każdej chwili można je sprzedać na wolnym rynku lub wypłacić poza giełdę na prywatny portfel.
Więcej na temat tokenów KESH i KNG można dowiedzieć się tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=pTDvw5rOOjc&t=4s

Kanga Exchange to najszybciej rozwijająca się polska giełda kryptoaktywów. Na rynku istnieje od 2018 roku i cały czas prężnie się rozwija – m.in. notuje największą liczbę fizycznych punktów kantorowych (www.kangakantor.pl), w których można wymieniać popularne kryptowaluty na złotówki i odwrotnie, umożliwia wpłaty i wypłaty kryptowalut w bankomatach i wpłatomatach, a także tokenizuje projekty wraz z platformą Mosaico (np. beczki Whisky Palikota).

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.