TRON przejął konto r/tronix na reddit.com

Tron, jedenasta co do wielkości kryptowaluta w CoinMarketCap, nadal walczy na rynku by wrócić na listę 10 największych kryptowalut. Fundacja Tron znana jest z tego, że aktywnie promuje swojego coina. Mocno zaangażowany w promocję jest przede wszystkim założyciel i CEO Tron’a, Justin Sun.

W nowym posunięciu Fundacja Tron przejęła konto (subreddit) r/Tronix na popularnym serwisie reddit.com. Wkrótce po tym wielu członków społeczności nazwało to krokiem w kierunku centralizacji.

Użytkownik reddit’a, r/pochacod, poinformował społeczność, że konto r/Tronix zostanie przekazane Fundacji TRON.

Fundacja Tron poinformowała użytkowników, że ​​planuje ścisłą współpracę ze społecznością, a Tron przejmie odpowiedzialność za r/Tronix.

Ponieważ konto r/tronix będzie bezpośrednią reprezentacją Fundacji Tron, wyjaśniono, że nie mogą ryzykować oszustwa lub dezinformacji , zwłaszcza jeśli społeczność uważa, że ​​sub jest obsługiwany przez Tron”.

Wiadomość ta była alarmująca dla wielu ludzi w społeczności, ponieważ może to być krok w kierunku centralizacji, a następnie cenzury treści. Użytkownik pochacod zapewnił jednak społeczność, że Fundacja Tron poprosiła go, aby pozostał głównym moderatorem.

Proszą tylko o najwyższą pozycję, aby zapewnić, że w przyszłości nie będzie żadnej nieczystej gry. Tron robi to w celu ochrony społeczności. Ja sam postaram się być otwarty i krytyczny, abyśmy mogli razem uczestniczyć w rozwoju Trona ”.

na podstawie:

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.