TRON planuje zintegrować token TRX z ekosystemem BitTorrent

TRON ujawnił kilka szczegółów dotyczących projektu, który ma zostać zintegrowany z klientem torrentowym BitTorrent.

Po nabyciu BitTorrenta w lipcu, TRON ujawnił swoje plany dotyczące zintegrowania tokena TRX z platformą w celu stworzenia hybrydowego Atlasa projektu z ekosystemowym udostępnianiem.

Cel ten zostanie osiągnięty poprzez wdrożenie „zgodnych z wcześniejszymi wersjami rozszerzeń protokołów”. Według prezesa TRON Justin Sun „projekt będzie oferował szybsze pobieranie, więcej seedów, brak eksploatacji i kompatybilność wstecz”.

Chcemy w końcu wzmocnić pozycję wszystkich twórców treści i ich społeczności, eliminując pośredników i umożliwiając twórcom treści dystrybucję bezpośrednio do użytkowników” – zaznaczył.

Zgodnie z ustaleniami użytkownicy będą mogli tworzyć promocje za pomocą tokenów jako sposobu na uzyskanie premii, takich jak szybsze prędkości pobierania. Osoby, które nadal będą wysyłać pliki torrenta po ukończeniu pobierania, mogą również zdobywać tokeny jako nagrodę.

Projekt rozpocznie konkurowanie z wieloma innymi programami w tej dziedzinie, takimi jak Bitcache firmy Kim Dotcom.

Co najmniej pięciu członków zespołu BitTorrent zakończyło pracę po przejęciu sieci p2p przez Justin Sun. Według niektórych osób miało to wiele wspólnego z ich wątpliwościami co do kompetencji nowego właściciela.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.