TOP 5 kryptowalut, które niebawem wprowadzą swój mainnet

  1. Ziliqua (ZIL)

Ziliqua to kryptowaluta ze sporym potencjałem. Pisaliśmy o niej tutaj. „…ma wszystko, co ma większość innych kryptowalut, tyle, że w jeszcze lepszej i doskonalszej wersji. Na przykład, oprócz kwestii skalowalności, którą rozwiązuje za pomocą koncepcji Sharding, Zilliqa wykorzystuje także rewolucyjny język programowania Scillal. Język Scillal służy do pisania inteligentnych kontraktów, które są łatwe do zweryfikowania…”

Obecna wartość kryptowaluty Ziliqua to $0,070510 USD i zajmuje 26 pozycję na CoinMarketCap

 

       2.   High Performance Blockchain (HPB)   

HPB (High-Performance Blockchain) to nowy rodzaj architektury hardware i software opartej na technologii blockchain, która obejmuje silnik przyspieszający procesor i platformę blockchain, mającą na celu zwiększenie wydajności aplikacji rozproszonych.

Wartość HPB wg CoinMarketCap to $2,03 USD. Zajmuje 123 pozycję w rankingu CMC

 

        3.   Enigma (ENG)

Enigma Catalyst to platforma inwestycyjna, która pozwala programistom tworzyć, testować i wykorzystywać fundusze mikro-kryptowalutowe. Dzięki programowi Catalyst programiści mogą uzyskać dostęp do zdecentralizowanego protokołu wymiany informacji Enigmy i korzystać z cennych danych kryptograficznych, które można wykorzystać w swoich strategiach.

$1,22 USD. 102 miejsce w rankingu CoinMarketCap

 

        4.   Origin Trail (TRAC)

Origin Trail to zdecentralizowany protokół , który został zaprojektowany w celu udostępniania danych łańcucha dostaw przy użyciu całkowicie przezroczystej sieci.

Mówiąc bardziej szczegółowo, Origin Trail korzysta z blockchainu, który opiera się na ugruntowanych standardach branżowych, a także promuje sieć P2P, która wspiera:

Zaufanie konsumentów
Optymalna wydajność łańcucha dostaw
Automatyczna zgodność
Zapewnienie jakości

$0,091255 USD. 256 miejsce w rankingu CoinMarketCap

 

        5.  IoTeX (IOTX)

IoTeX to automatycznie skalowalna i zapewniająca prywatność infrastruktura blockchain dla IoT. Globalny zespół IoTeX składa się z doktoratów z kryptografii, inżynierów z najwyższej półki i doświadczonych twórców ekosystemów. IoTeX opracowuje kilka wewnętrznych innowacji, aby przesunąć granicę blockchain 3.0, w tym architektury blockchains-in-blockchain  IoTeX wprowadza autonomiczną koordynację urządzeń do mas poprzez „łączenie świata fizycznego, blok po bloku”.

$0,021691 USD. 253 miejsce w rankingi CoinMarketCap

 

UWAGA!

Artykuł nie jest poradą inwestycyjną