Tokeny NFT Sandbox’a w portfelu Trust Wallet

Sandbox nawiązał współpracę z Trust Wallet, użytkownicy portfela mobilnego mogą teraz przechowywać swoje tokeny LAND oraz SAND a także inne NFT.

Trust Wallet zapewnia użytkownikom Sandbox zaufane, zdecentralizowane miejsce do kupowania, przechowywania, śledzenia i wymiany NFT przy jednoczesnym zachowaniu samodzielnej opieki nad swoimi zasobami cyfrowymi dzięki pełnej kontroli nad kluczami prywatnymi, które są przechowywane wyłącznie na urządzeniu użytkownika.

Sandbox to wirtualny świat gier, w którym gracze tworzą cyfrowe zasoby w postaci NFT, przesyłają je na rynek i integrują z grami za pomocą #nocode Game Maker. NFT to token z unikalnymi identyfikatorami cyfrowymi zapewniający niezbity dowód własności i oryginalności bazowego zasobu cyfrowego.

Sandbox NFT Marketplace oferuje rosnącą gamę natywnych tokenów LAND NFT, utworzonych przez użytkowników NFT używanych w obszarach gier oraz premium NFT.

Sandbox odnotował w tym roku dwa rekordy sprzedażowe LAND NFT, co czyni LAND jednym z 10 największych NFT pod względem wolumenu obrotu na świecie.

Do tej pory sprzedano 76 349 GRUNTÓW z ograniczonej podaży 166 tys. W ciągu ostatniego roku wartość sprzedanych GRUNTÓW wzrosła 10-krotnie do 133 mln $ SAND.

Ponadto wirtualny świat gier oferuje premium NFT w oparciu o ponad 60 głównych partnerstw marek, w tym The Smurfs, Care Bears, Atari, CryptoKitties i Shaun the Sheep.

Wkrótce użytkownicy The Sandbox będą mogli kupować, sprzedawać i handlować NFT w różnych światach gier i rozrywki.

zródło: Medium.com

foto : https://medium.com/sandbox-game/the-sandbox-adds-trust-wallet-to-its-nft-based-virtual-gaming-world-46b2f90e052e

brak komentarzy

zostaw odpowiedź