Token KNG na Uniswap i Sushiswap!

Dobra wiadomość dla hodlerów tokena giełdowego Kanga Exchange – KNG. Na zdecentralizowanych giełdach Uniswap i Sushiswap pojawiły się pary walutowe do tokena Kangi, tym samym token notowany jest już na różnych giełdach dając inwestorom i entuzjastom znacznie większe, niż dotychczas możliwości.

Czym jest token KNG?

Przypomnijmy, że token KNG ma bogatą funkcjonalność i zastosowanie. W pierwszej kolejności jest to token użytkowy na który konwertowane są wszystkie prowizje platformy Kanga (opłaty pobierane za obrót na Kanga Exchange, prowizje za obrót gotówkowy w Kantorach Kanga, prowizje od inwestycji w tokeny IEO). Konwersja odbywa się poprzez ciągły skup tokenów wystawionych na sprzedaż przez dotychczasowych posiadaczy KNG na trzech rynkach na Kanga Exchange: KNG/BTC, KNG/ETH i KNG/oPLN. Tak pozyskiwane tokeny KNG są następnie dystrybuowane pomiędzy posiadaczy tokenów którzy zdecydowali się staekować swoje „Kangi” na koncie PoS (od Proof of Stake) KNG. Tym samym token KNG jest jednocześnie tokenem płatniczym i prawem do codziennej partycypacji w obrotach giełdy.

Kanga Exchange w pełni zintegrowana z siecią Polygon!

Warto zwrócić uwagę, że na zdecentralizowanych giełdach KNG notowane jest nie tylko do ETH (KNG/ETH) i w postaci tokenów ERC-20. Na SushiSwap znajdziemy parę WMATIC/KNG (obydwa tokeny na sidechainie Polygon) co daje nie tylko większe możliwości związane z obrotem KNG ale jest równolegle manifestem twórców Kangi co do przydatności i zastosowań związanych z siecią Polygon. Kanga Exchange jest trzecią giełdą na świecie w pełni zintegrowaną z tym blockchainem.
Token KNG dołącza do panteonu tokenów giełdowych, których przykład pokazuje, że potrafią one chronić kapitał swoich inwestorów zarówno w czasach hossy jak i bessy. Umieszczenie tokena na różnych giełdach daje również szeroki zakres możliwości arbitrażowych.

Comments (No)

Leave a Reply