Timepiece Master Chronoswiss wprowadza na rynek zegarki limited edition z Kryptowalutami

Szwajcarzy słyną z dwóch rzeczy: obsługi pieniędzy i zegarków.

Ludzie na całym świecie ufają małemu europejskiemu krajowi, aby ich inwestycje były bezpieczne i na czas. Jeśli chodzi o zegarki, termin „szwajcarski” oznacza nie tylko pochodzenie urządzeń do pokazywania czasu, ale także pieczęć, która gwarantuje jakość i umiejętności, które są niezbędne do wykonania każdej sztuki.

Renomowany producent zegarków Chronoswiss ma historię zaledwie 30 lat, kiedy został założony przez Gerda Rüdigera Langa w 1988 roku. Pan Lang był jednak w branży zegarków mechanicznych od 1958 roku, kiedy zaczął jako praktykant w sklepie z zegarkami. W swojej krótkiej historii Chronoswiss zyskał miano producenta wysokiej jakości zegarków. Firma została założona w czasie słynnego kryzysu kwarcowego , kiedy zaawansowane technologicznie kwarcowe zegarki zaczęły zastępować mechaniczne jako bardziej niezawodne, powodując ogromne szkody dla szwajcarskiego przemysłu zegarowego. Chronoswiss pozostał wierny tradycyjnym mechanicznym metodom utrzymywania czasu, a jego jakość wykonania pozwoliła mu przetrwać kryzys.

Firma produkuje tylko około 7000 zegarków rocznie. Firma zawsze była na czele produkcji zegarków z wzorami, których nie zrobił żaden inny zegarmistrz. To była tylko kwestia czasu (nie gra słów), że szwajcarski producent zegarków połączy nowoczesny wygląd z jej produktami.

Chronoswiss nawiązał współpracę z Tech Bureau Europe , europejskim oddziałem Tech Bureau, japońskiej platformy usług finansowych kryptowalut, w celu opracowania zegarków mechanicznych z limitowanej edycji 5 różnych usług inspirowanych kryptografią. Te ekskluzywne zegarki będą dostępne tylko po 101 sztuk w każdym krypto (Bitcoin, NEM, Ethereum, Zaif i COMSA). Każdy typ reprezentuje różne aspekty pola kryptowalutowego.

Szczególna charakterystyka zegarków Crypto Blockchain series

Głęboko osadzone w skomplikowanych szwajcarskich wzorach i mechanicznych ruchach zegarki mają następujące właściwości:

 • Ręcznie produkowany w Atelier Lucerne.
  W oparciu o projekt Open Gear kryje się logo kryptograficzne.
  Szafirowa koperta z pozłacanym logo Crypto, zapewniającym nieograniczony wgląd w mechaniczne ruchy zegarka.
  Odporna na zarysowania obudowa ze stali nierdzewnej z hartowaną powłoką węglową.
  regulator zamontowany na tarczy 3D.
  Mozaika kryptowalutowa wydrukowana na tarczy.
  Limitowana liczba wydrukowana na tarczy (każda kryptowaluta będzie miała tylko 101 sztuk).
  Zegarki inspirowane limitowaną wersją będą dostępne do sprzedaży tylko za pośrednictwem giełdy Zaif . Zegarki będą sprzedawane tylko zarejestrowanym użytkownikom Zaif. Podczas jego sprzedaży od 13  do 17 -go kwietnia , zegarki zostaną zlicytowane, wygrywają najwyższe oferty.

UWAGA! Licytację wydłużono do 23 kwietnia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zegarków inspirowanych kryptowalutami, odwiedź ich stronę internetową : https://bitcoin.chronoswiss.com/


Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.