Testnet z pomostem między sieciami Zilliqa i Ethereum już działa

Długo oczekiwany most między sieciami Zilliqa i Ethereum jest już dostępny w sieci testowej

Szef ZIL, Amrit Kummer podziękował zespołom Switchoe Network, Zil Swap i Poly Network za pracę nad mostem ZIL-ETH, który jest obecnie testowany przed ostatecznym uruchomieniem.

Zachęca się społeczności w ekosystemach Zilliqa i Ethereum do testowania mostu, który znajduje się pod adresem https://zilswap.io/bridge.

Zespół Zilliqa dodał, że nagrody za cenne opinie i sugestie będą dostępne od 8 do 22 tego miesiąca. Program nagród jest opisany w komunikacie na kanale Telegram: Przetestuj długo oczekiwany most i podziel się swoimi opiniami na temat UX / UI i technologii w zamian za ekscytujące nagrody ZIL od 8 do 22 lipca. Pula nagród – 5000 $!

Jeśli chodzi o reakcję cenową, wiadomość o uruchomieniu testowej sieci Zilliqa-Ethereum nie wywołała oczekiwanej zwyżkowej reakcji ZIL na rynkach kryptowalut.

Zilliqa nadal znajduje się poniżej 200-dniowej średniej kroczącej po utworzeniu death crossa pod koniec czerwca. Stąd poniższy dzienny wykres ZIL / USDT nadal wskazuje, że sytuacja albo pozostanie bez zmian, albo się pogorszy.